Partnerzy Coffeedesk

Colours of coffee - www.coloursofcoffee.pl
  Stworzone zostało przez osoby, dla których kawa to nie tylko praca lecz również sposób na życie. Skupiamy w sobie profesjonalne podejście połączone z niebywałą sympatią do czarnego napoju. Dzielimy się nią i jednocześnie inspirujemy innych.
   Współpracujemy z najlepszymi baristami w Polsce, jesteśmy członkiem SCAE (Speciality Coffee Assosiation of Europe — Europejskie Stowarzyszenie Kawy Najwyższej Jakości), co zobowiązuje nas do szerzenia kultury kawowej. Nasi bariści prowadzą obsługę eventów, pokazy, prezentacje, catering kawowy, a także kursy i szkolenia.
 

WINEZJA.PL - www.winezja.pl
Specjalistyczny sklep oferujący szeroki asortyment najlepszych win. Winezja.pl jest serwisem stworzonym dla wszystkich miłośników wina – niezależnie od poziomu ich wiedzy i doświadczenia.
Proponujemy Ci obszerną listę win z całego świata dostarczonych wprost pod Twoje drzwi. Wino możesz wybrać samodzielnie lub za pomocą jednego ze specjalnych narzędzi przygotowanych przez naszych sommelierów. To wygodny sposób na zakup wina najlepiej dopasowanego do Twojego gustu, potrawy czy zbliżającej się okazji. My nie sprzedajemy wina, dajemy Ci możliwość poczucia przyjemności kupowania.


SIZEER - www.sizeer.com
To nowoczesna sieć ponad sześćdziesięciu multibrandowych butików, w których ofercie znalazły się ikony sportstylowego świata. Znajdziesz tu produkty marek Nike, Adidas, Puma, Reebok, Umbro, Etnies, Timberland, Lacoste, Bench i Mizuno. Oferta jest stale poszerzana o nowe, niezwykle atrakcyjne dla młodych ludzi brandy, a lista lokalizacji ciągle rośnie.
Teraz w sprzedaży internetowej. SIZEER to komfortowe zakupy, bez zatłoczonych parkingów, kolejek i poszukiwania rozmiaru. SIZEER to najlepsze marki w jednym sklepie.CREDIT AGRICOLE - www.klubrabatowy.credit-agricole.pl
Oferujemy specjalne zniżki w programie lojalnościowym klientów banku Credit Agricole.