Formy płatności

Dokonując zakupów w naszym sklepie, mogą Państwo wybrać najdogodniejszą w danej chwili dla siebie formę płatności. Zapłaty można dokonać w momencie składania zamówienia, a także przy odbiorze zamówienia. Poniżej zamieszczamy specyfikę różnych metod płatności dostępnych w sklepie CoffeeDesk.

1. Odbiór osobisty
Klientów z Kołobrzegu i jego okolic zapraszamy do osobistego odbioru towarów do naszek kawiarni na Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu (ul. Mazowiecka 24i / U9). Będzie to doskonała okazja do spróbowania na miejscu wyśmienitej kawy lub herbaty, obejrzenia innych artykułów, zaczerpnięcia informacji na temat serwisu urządzeń i planowanych promocji. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji i zapłacić przy odbiorze, możliwa będzie płatnośc tylko gotówką. Możesz także opłacić zakup przelewem lub poprzez PayU i odebrać paczkę w kawiarni.

2. Przelew tradycyjny
Po złożeniu zamówienia, zostaniecie Państwo przekierowani na stronę płatności PayU, gdzie jako formę płatności należy wybrać przelew tradycyjny i uiścić wpłatę na wskazane dane.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie przystąpimy do realizacji Państwa zamówienia.

Dane do przelewu:
All Good Sp. z o.o.
ul. Mazowiecka 26E/1
78-100 Kołobrzeg
BZ WBK
47 1090 2659 0000 0001 2298 0785

3. Pobranie u kuriera
Płatności za zakupione produkty dokonują Państwo w momencie ich odbioru (kurierowi).

4. Szybkie płatności internetowe PayU
Forma płatności zbliżona do przelewu bankowego, jednak przebiegająca dużo szybciej. Podczas składania zamówienia zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, gdzie będzie można dokonać przelewu w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu nasz system otrzyma informację o płatności. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Wszystkie formy płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo!