Płatności

Za zamówienie możesz zapłacić tak jak Ci wygodnie, wybierz odpowiednią metodę płatności w koszyku:

1. Szybkie płatności z PayU
Szybkie płatności to możliwość płatności online za pomocą karty płatniczej lub przekierowania do płatności online w wybranym banku, gdzie dokonuje się przelewu z uzupełnionymi już przez PayU danymi. Płatność księgowana jest na naszym koncie niemalże natychmiastowo, dlatego to najszybsza opcja opłacania zamówień, którą polecamy, szczególnie jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia. 

2. Przelew tradycyjny z PayU
Po złożeniu zamówienia, następuje przekierowanie na stronę płatności PayU, gdzie jako formę płatności należy wybrać przelew tradycyjny i uiścić wpłatę na wskazane dane.

Odbiorca: All Good Sp. z o.o.
Adres: ul. Mazowiecka 24I/U9, 78-100 Kołobrzeg
Konto bankowe: BZ WBK 47 1090 2659 0000 0001 2298 0785
Tytuł przelewu: numer Twojego zamówienia

3. Pobranie
Płatności za zakupione produkty dokonują Państwo w momencie ich odbioru u kuriera UPS (gotówką) lub w Paczkomacie Inpost (kartą).

4. Gotówka przy odbiorze osobistym w Kołobrzegu
Swoje zamówienie możesz także odebrać w Kawiarni Coffeedesk na ul. Mazowieckiej 24 w Kołobrzegu. Jeśli wskazałeś taką opcję podczas składania zamówienia to możesz zapłacić gotówką na miejscu. W przypadku odbiorów osobistych można także opłacić zamówienie z góry przez szybkie płątności lub przelewy tradycyjne z PayU.
 


FAQ

1. Jak szybko opłaty są księgowane na koncie?
Płatności internetowe księgowane są niemalże natychmiastowo. Przelew tradycyjny może oczekiwać na zaksięgowanie na koncie 2-3 dni robocze.

2. Czy pobieracie dodatkowe opłaty za płatności internetowe?
Nie, wszystkie metody są bezprowizyjne.