Kawa kawą, wszyscy ją kochamy, ale dobra herbatka też nie jest zła! Zwłaszcza, że w ramach Black Friday zaparzymy ją na milion sposobów bez zaciągania milionowych kredytów!

CoffeeDeskowy Black Friday to także gratka dla fanów herbaty. To, co znajdziecie na blogu to raptem drobniutki wycinek tego, co znajduje się na sklepowych półkach. Koniecznie sprawdźcie!

 

1. Johan&Nystrom, Matcha

Zieloniutka matcha to herbaciany hit. Zarówno do picia, jak i wypieków oraz innych dań. Chcesz zieleni? Kup wysokogatunkową, prawdziwą matchę!

2. Johan&Nystrom Mambo Jambo

Owoce można jeść w całości, można pokroić, można zmiksować, wycisnąć sok… A tu można je sobie zaparzyć, aplikując sobie solidną dozę słońca w gorącej herbacie! Wyjazd na wakacje jeszcze nigdy nie był tak tani!

3. Hario Asian Teapot

Hario to oryginalny, japoński produkt. Trudno, żeby zabrakło w jego ofercie czegoś do herbaty. Ten dzbanuszek chętnie przyjmie jakąś wysokogatunkową herbatę i odwdzięczy się pysznym naparem idealnym na zimowe dni. Mama się ucieszy, żona się ucieszy, teściowa, a może mąż i syn? Teraz jest doskonała okazja, żeby się o tym przekonać!

4. Loveramics Pro Tea – kubek z zaparzaczem

Dzbanek do parzenia herbaty jest fajny, ale czasami chcemy mieć coś tylko dla siebie. Dlaczego zatem nie zaparzyć sobie wielkiego kubasa dobrej herbatki na własny, indywidualny użytek? Ten Loveramics nadaje się do tego idealnie!

5. KeepCup Brew Pineapple

Kto powiedział, że KeepCupy są dobre tylko dla kawoszy? Na herbatę nadają się też idealnie! A w tym kolorku, to już w ogóle elegancko (ale zerknijcie też na inne wzory, na pewno coś sobie wypatrzycie pod siebie!).

6. Waga Brewista Smart Scale V2

O tym, że waga do zachowania proporcji przy parzeniu kawy jest niezbędna, wie każdy, kto choć trochę interesuje się tym tematem. Ale i do parzenia herbaty takie akcesorium bardzo się przyda. Waży i pilnuje czasu. Cudo!