SUKCESY COFFEEDESK


NAGRODY

PERŁA POWIATU

Podczas trzeciej edycji Gali Biznesu i Ekorozwoju 23.01.2016 w Kołobrzegu już po raz dziewiąty wręczono statuetki Perły Powiatu, przyznawane przez Tomasza Tamborskiego, Kołobrzeskiego Starostę. Perła Powiatu jest wyjątkową statuetką, przyznawaną za działalność społeczną, gospodarczą oraz proekologiczną na terenie Powiatu Kołobrzeskiego.

Coffeedesk otrzymał Perłę Powiatu o charakterze gospodarczym, za działalność na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego, przeciwdziałanie bezrobociu, promocję Kołobrzegu w kraju i za granicą, a nade wszystko za udowodnienie, jak udany biznes mogą stworzyć młodzi ludzie ze swojej pasji.

No tak, rozwijamy się prężnie, otworzyliśmy naszą kawiarnię, więc działamy na rzecz rozwoju społecznego (i kulturalnego!), co i rusz zatrudniamy kolejne osoby, a Kołobrzeg zdecydowanie promujemy podczas naszych licznych zagranicznych podróży. Ekipa zdecydowanie jest młoda i przepełniona pasją, zarówno do kawy jak i do efektywnego biznesu. Takiego wyróżnienia jednakże, w ogóle się nie spodziewaliśmy, więc tym bardziej jest nam niezmiernie miło!

Jak mówił Starosta: "Są młodzi, prężni i szturmem zdobywają rynek nie tylko krajowy ale i zagraniczny. Niedawno zostali Ambasadorami Kołobrzegu - to pierwsze tego typu wyróżnienie, które w zeszłym roku przyznało Polskie Centrum SPA. Firmę stworzyli pięć lat temu - dwóch braci i kolega. Wtedy wystarczył im tylko komputer podłączony do sieci i telefon. Wpadli na pomysł, żeby ze swojej pasji zrobić biznes. A że lubili dobrą kawę, zaczęli taką sprowadzać od dystrybutorów w kraju, a potem z zagranicy. Początkowo robili to w garażu po godzinach, kiedy wracali z pracy – z hotelu, z telewizji i z restauracji. Teraz są jednym z najprężniej rozwijających się dystrybutorów wysokiej jakości kawy oraz akcesoriów do parzenia. Zatrudniają niemal 40 osób. Mało tego, zatrudniają osoby z Wrocławia czy z Krakowa, które specjalnie sprowadziły się do Kołobrzegu, by z nimi pracować. Z każdym dniem ich firma staje się coraz bardziej znaną marką, nie tylko w Kołobrzegu. Zaś tym, że są z Kołobrzegu, chwalą się nieustannie.”

Potwierdzamy wszystkie doniesienia Starosty i z dumą prezentujemy naszą statuetkę!

AMBASADORZY KOŁOBRZEGU


Nagroda „Ambasador Kołobrzegu” została przyznana po raz pierwszy 10.10.2015 podczas obchodów Światowego Dnia Turystyki oraz jubileuszu 5-lecia działalności Fundacji Kołobrzeg Polskie Centrum Spa.

Jej ideą jest wyróżnianie ludzi, którzy w swojej codziennej pracy podkreślają przynależność Kołobrzegu. Pierwsza nagroda, za rok 2015, została wręczona firmie Coffeedesk, reprezęntowanej przez Jacka Gardzielika, Marcina Gardzielika oraz Łukasza Wichłacza. Ekipa Coffeedesk z pasją i dumą promuje Kołobrzeg wśród smakoszy kawy i herbaty. Każda paczka wysyłana do klientów w Polsce opatrzona jest informacją o tym, że przybyła do odbiorcy właśnie z Kołobrzegu: „from koLOVEbrzeg with coffee”. Nagroda była ogromnym zaskoczeniem dla ekipy Coffeedesk, ale czujemy się niezwykle dumni jako Ambasadorzy Kołobrzegu.

KRÓLOWA OBSŁUGI KLIENTA W SOCIAL MEDIA

Tytuł Królowej Obsługi Klientów w Social Media nadała nam Monika Czaplicka, autorka fanpage’a „Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy”, właścicielka agencji Wobuzz, autorka książki „Zarządzanie kryzysem w social media”. W organizowanym przez nią konkursie oceniana była komunikacja z klientami za pomocą platform społecznościowych przez ekspertów z branży marketingowej i social mediowej, m.in. Michała Sadowskiego z Brand24, Joanna Drabent z Prowly, Katarzyna Javaheri, Paweł Tkaczyk z Midea, Arvind Juneja.

Jesteśmy ogromnie dumni z tej nagrody, na którą pracował nie tylko nasz zespół marketingu, ale i cała załoga zaangażowana w pełną znajomość produktów, przyjazne podejście do klientów i Supreme Service, czyli wyjątkową obsługę na każdym kroku!

E-GAZELA BIZNESU

Nagrody e-Gazele Biznesu są przyznawane przez Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Ranking e-Gazele Biznesu 2015 był oparty na analizie danych finansowych, biorąc pod uwagę procentową różnicę we wzroście przychodów pomiędzy rokiem 2014 a 2013.

Spółka All Good, tworząca markę Coffeedesk, uplasowała się w rankingu za rok 2015 na 4 miejscu w Polsce, z wynikiem 937% wzrostu. Nagrodę odebrali właściciele firmy, Jacek Gardzielik, Marcin Gardzielik oraz Łukasz Wichłacz, na poznańskiej gali 03.11.2015.

Biorąc pod uwagę jak szybko się rozwijamy, mamy ogromną nadzieję na jeszcze bardziej zaskakujący wynik w kolejnej edycji rankingu. Cieszymy się także, że wraz z rozwojem Coffeedesk rozwija się cały rynek kawy wysokiej jakości w Polsce

Źródło i fotorelacjaL http://egazele.pb.pl/laureaci-2015

WYRÓŻNIENIE W RAKINGU SKLEPÓW INTERNETOWYCH OPINEO

Coffeedesk.pl na 5 miejscu w rankingu sklepów internetowych 2015 w kategorii żywność! Ranking ten pokazuje, że jesteśmy jednym z najlepiej ocenianych sklepów w tej kategorii w Polsce. W 2014 roku uzyskaliśmy średnią ocen 9,6 z ponad 700 opinii.

Obecnie na podstawie blisko 3 000 opinii mamy średnią ocen 9,7, a 100% klientów poleca nasz sklep.