Szkolenia SCA Coffee Diploma

Szkolenia

Szkolenia
Jako jedni z nielicznych w Polsce posiadamy uprawnienia do prowadzenia szkoleń w systemie Coffee Skills Program - jedynego respektowanego na świecie i tworzonego przez najlepszych profesjonalistów w branży.

Szkolenia baristów w systemie Coffee Skills Program są ściśle usystematyzowane, każdy z poziomów kończy się egzaminem i certyfikacją, która jest potwierdzeniem zdobytych umiejętności. Dzięki temu masz pewność, że wiedza którą przekazujemy jest rzetelna, kompleksowa i przekazywana w najwyższym standardzie.

System Coffee Skills Program składa się z kilku modułów, a każdy z nich to 3 poziomy zaawansowania. Każdy z kursów daje określoną liczbę punktów, a za zdobycie sumy stu punktów, otrzymujesz certyfikat Coffee Skills Program - honorowany na całym świecie. Więcej informacji na temat CSP znajdziesz tutaj.
 


Oferujemy szkolenia w 4 modułach:

  • Introduction to Coffee (wyłącznie poziom Foundation)
  • Barista Skills
  • Brewing (Dostępne wkrótce)
  • Sensory (Dostępne wkrótce)
 


Każdy moduł (poza Introduction to Coffee) składa się z 3 poziomów:

  • Foundation (wartość 5 punktów)
  • Intermediate (wartość 10 punktów)
  • Professional (wartość 25 punktów)


Foundation - Obejmuje podstawowe zagadnienia z danej dziedziny i pozwala zdecydować czy chcesz iść dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Intermediate - Idealne dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę w danej dziedzinie. Wymagane jest doświadczenie w pracy z kawą. Poziom Foundation nie jest obowiązkowy lecz mocno zalecany przed przystąpieniem do poziomu Intermediate.

Professional - Przeznaczony dla osób, które chcą zdobyć bardzo wysoki poziom wiedzy w swojej dziedzinie pracy i wykorzystywać go w praktyce na co dzień. Po ukończeniu tego poziomu będziesz mógł samodzielnie pracować na danym polu, Twoje kompetencje będą ponadprzeciętne. Wymagane jest zdobycie certyfikatu Intermediate przed przystąpieniem do poziomu Professional.
 


Nasi trenerzy:

Szkolenia baristów w systemie Coffee Skills Program prowadzą wyłącznie Certyfikowani Trenerzy SCA. Są to eksperci w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem edukacyjnym i setkami przeszkolonych uczniów. Ich wiedza oraz umiejętności są poddawane kontroli, aby zapewnić najwyższą jakość szkoleń. Szkolenia z Certyfikowanym Trenerem to gwarancja najwyższej jakości.
 


Certyfikacja Coffee Skills Program:

Coffee Skills Program to międzynarodowy system edukacji kawowej oferujący najbardziej wszechstronne, praktyczne i wartościowe szkolenia. Podzielony na kilka modułów oraz poziomów zaawansowania, pozwala wybrać zajęcia, których potrzebujesz i poprowadzić Cię właściwie przez ścieżkę edukacji kawowej.

Każdy kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym, a kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Po zdobyciu 100 punktów otrzymasz swój Coffee Skills Program czyli honorowany na całym świecie certyfikat potwierdzający Twój profesjonalizm i wszechstronną wiedzę z zakresu kawy.

Brak produktów spełniających kryteria.