SZKOLENIA SCA COFFEE DIPLOMA

Szkolenia

Szkolenia
Jako jedni z nielicznych w Polsce posiadamy uprawnienia do prowadzenia szkoleń w systemie Coffee Skills Program - jedynego respektowanego na świecie i tworzonego przez najlepszych profesjonalistów w branży.

Szkolenia baristów w systemie Coffee Skills Program są ściśle usystematyzowane, każdy z poziomów kończy się egzaminem i certyfikacją, która jest potwierdzeniem zdobytych umiejętności. Dzięki temu masz pewność, że wiedza którą przekazujemy jest rzetelna, kompleksowa i przekazywana w najwyższym standardzie.

System Coffee Skills Program składa się z kilku modułów, a każdy z nich to 3 poziomy zaawansowania. Każdy z kursów daje określoną liczbę punktów, a za zdobycie sumy stu punktów, otrzymujesz certyfikat Coffee Skills Program - honorowany na całym świecie. Więcej informacji na temat CSP znajdziesz tutaj.
 

Oferujemy szkolenia w 4 modułach:

  • Introduction to Coffee (wyłącznie poziom Foundation)

  • Barista Skills

  • Brewing (Dostępne wkrótce)

  • Sensory (Dostępne wkrótce)


Każdy moduł (poza Introduction to Coffee) składa się z 3 poziomów:

  • Foundation (wartość 5 punktów)

  • Intermediate (wartość 10 punktów)

  • Professional (wartość 25 punktów) 


Foundation - Obejmuje podstawowe zagadnienia z danej dziedziny i pozwala zdecydować czy chcesz iść dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Intermediate - Idealne dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę w danej dziedzinie. Wymagane jest doświadczenie w pracy z kawą. Poziom Foundation nie jest obowiązkowy lecz mocno zalecany przed przystąpieniem do poziomu Intermediate.

Professional - Przeznaczony dla osób, które chcą zdobyć bardzo wysoki poziom wiedzy w swojej dziedzinie pracy i wykorzystywać go w praktyce na co dzień. Po ukończeniu tego poziomu będziesz mógł samodzielnie pracować na danym polu, Twoje kompetencje będą ponadprzeciętne. Wymagane jest zdobycie certyfikatu Intermediate przed przystąpieniem do poziomu Professional.Nasi trenerzy:

Szkolenia baristów w systemie Coffee Skills Program prowadzą wyłącznie Certyfikowani Trenerzy SCA. Są to eksperci w swojej dziedzinie, z wieloletnim doświadczeniem edukacyjnym i setkami przeszkolonych uczniów. Ich wiedza oraz umiejętności są poddawane kontroli, aby zapewnić najwyższą jakość szkoleń. Szkolenia z Certyfikowanym Trenerem to gwarancja najwyższej jakości.

 

Certyfikacja Coffee Skills Program:

Coffee Skills Program to międzynarodowy system edukacji kawowej oferujący najbardziej wszechstronne, praktyczne i wartościowe szkolenia. Podzielony na kilka modułów oraz poziomów zaawansowania, pozwala wybrać zajęcia, których potrzebujesz i poprowadzić Cię właściwie przez ścieżkę edukacji kawowej.
 
Każdy kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym, a kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Po zdobyciu 100 punktów otrzymasz swój Coffee Skills Program czyli honorowany na całym świecie certyfikat potwierdzający Twój profesjonalizm i wszechstronną wiedzę z zakresu kawy.
Brak produktów spełniających kryteria.