Gdy ktoś pyta czym zajmuje się Coffeedesk to odpowiadamy: wszystkim co jest związane z kawą. Nasz docelowy kanał dotarcia do wszystkich miłośników kawy to sklep internetowy, gdzie realizujemy zamówienia w 24h. Jednak poza tym zajmujemy się także hurtem i dystrybucją w systemie B2B oraz szeregiem usług związanych z kawą, np. obsługą eventów, szkoleniami, konsultacjami. Swoją siedzibę mamy w Kołobrzegu i tu też otworzyliśmy naszą pierwszą kawiarnię, połączoną z showroomem i pracownią. Lubimy też po prostu dużo o kawie rozmawiać, jesteśmy aktywni w social media, można nas spotkać na wielu eventach lub na mistrzostwach baristów.

Jeśli chcesz się zakochać w kawie, zacząć pić lepszą kawę na co dzień, poznać lepiej magię tych ziaren, to zostań z nami na dłużej, tak jak dziesiątki tysięcy naszych wspaniałych klientów : )

Zamów najlepszą kawę prosto pod swoje drzwi

Jest tylko jedno takie miejsce, gdzie znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz do zaparzenia dobrej kawy w domu! Pragnęliśmy zebrać wysokiej jakości produkty z całego świata i dać miłośnikom kawy możliwość zamówienia ich w jednym miejscu. Aktualnie mamy w ofercie aż 50 marek kawy, w tym 15 palarni jakości speciality. Łącznie reprezentujemy ponad 100 różnych producentów, a co za tym idzie oferujemy ponad 2000 różnych produktów, a wszystkie wysyłamy do Ciebie w 24h.

Dlaczego warto kupować w Coffeedesk

Supreme Service i 40-stu Coffeedesków

Supreme Service to taki zlepek słów, który wymyśliliśmy sobie sami, by opisać wyjątkową obsługę klienta. Naczytaliśmy się książek o takim Zapposie, Virgin, Amazonie i stwierdziliśmy, że my też w paczkach z dobrą kawą chcemy dostarczać każdemu trochę radości. Jednak wyjątkowa obsługa klienta to coś na co pracuje cała ekipa Coffeedesk, dlatego zwracamy tak dużą uwagę na fajny i zgrany zespół, który dąży do tego by dawać ludziom radość. Mamy zespół bezpośredniej obsługi klienta, który potrafi stanąć na głowie by zrobić to co wydawałoby się niemożliwe; osobny dział do spraw malowania kotów (sic!); sprawnych magazynierów, którzy dzielnie naklejają koty na paczki, zakręcony team kreatywny od wymyślania przeróżnych promocji i plotkowania w social media; profesjonalnych handlowców, którzy dostarczają kawę do kawiarni, biur i sklepów w całej Polsce; no i Zarząd, czyli trzech Prezesów do spraw wszelkich. A tak serio, to jest nas już ponad czterdzieści osób i gdyby tylko radość mogła być mierzalna to stałaby się podstawowym KPI dla każdego z nas : )

pracownia coffeedesk (122)

Możesz poznać całą naszą ekipę na Coffeedesk.biz!

Służymy nie tylko kawą

Skoro mamy już taką dużą ekipę, w tym cały sztab kawowych ekspertów, to jesteśmy w stanie dostarczać także usługi, na najwyższym kawowym poziomie! Jeśli poszukujesz partnera biznesowego do wprowadzenia Cię w branże HoReCa, sprzedaż w e-commerce, czy prowadzenie własnej kawiarni, to chętnie podzielimy się z Tobą swoim doświadczeniem. Uwielbiamy kontakt z ludźmi i dzielenie się zarówno dobra kawą jak i naszą pasją, więc organizujemy także przestrzeń kawiarnianą na różnych eventach, zarówno tych biznesowych (i bardziej poważnych) jak i szalonych imprezach.

Zrzut ekranu 2016-08-23 13.59.04

 Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić przechodząc na naszą stronę Coffeedesk.BIZ.

Wpadnij do nas na kawę

Tak bardzo kochamy kawę, że postanowiliśmy dzielić się naszą pasją na co dzień w naszym mieście – Kołobrzegu! W poszukiwaniu inspiracji, zwiedziliśmy już całą Europę i pół świata, dlatego teraz możecie cieszyć się miejscem z najwyższej jakości produktami, ekipą naszych zdolnych baristów i designerskim wnętrzem. Szczerze? Sami przesiadujemy w naszej kawiarni przed pracą, po pracy, no i w weekendy – to po prostu miejsce pełne zarówno najlepszej kawy jak i dobrej energii. 

W jakości kawy nie mamy kompromisów: serwujemy tylko perełki jakości speciality, czyli wyselekcjonowane ziarna arabiki z całego świata, świeżo i jasno palone. Właśnie takie kawy używane są podczas Mistrzostw Polski i Świata Baristów, a Ty masz okazję sprawdzić ich smak w naszej kawiarni. Obowiązkowo z domowym ciastem, kanapką lub śniadankiem ; )

IMG_0075

Dowiedz się więcej o naszej kawiarni i sprawdź nasze menu!

Prowadzisz firmę? Świetnie, lubimy robić biznesy 😉

Jeśli potrzebujesz większej ilości produktów, posiadasz swój numer identyfikacji podatkowej i wizja posiadania swojego indywidualnego opiekuna klienta wydaje Ci się kusząca, to zarejestruj się w naszym panelu hurtowym. To taka specjalna wersja Coffeedeska, która ułatwia biznesowe zakupy, a na dodatek przypisuje Ci spersonalizowane, biznesowe rabaty.  W ten sposób sprawiliśmy, że nawet zakupy hurtowe są łatwe, szybkie i przyjemne ; ) Zobacz jak to możliwe na B2B.Coffeedesk.pl.

O blogu

Blog był na naszej to-do-list od jakiś… dwóch lat! Postawiliśmy sobie wysoką poprzeczkę i mamy nadzieję, że spełnimy nasze cele. Do współpracy zaprosiliśmy naszych kawowych przyjaciół, osoby które sami cenimy ze względu na ich kawową wiedzę. Pragniemy poruszać nie tylko specjalistyczne kawowe dylematy, ale także luźno skakać po lekkich tematach. Blog ma być miejscem dla Was, dlatego chętnie dowiemy się na czym najbardziej Wam zależy i odpowiemy na wszelkie sugestie odnośnie treści, dajcie nam znać! : )