eleven + 2 =

9 − 6 =

Autorzy

Weronika Siuda

Weronika Siuda

Herbaciany nerd

Herbaciany nerd od niedawna zasilający szeregi Wesoła cafe w Krakowie i dumna właścicielka czajniczka o wdzięcznym imieniu Henry. W wolnych chwilach pracuje nad aplikacją do food pairingu i czyta o percepcji smaku. Uzależniona od herbaty, dziwnego jedzenia i kupowania notatników.

Paweł Murawski

Paweł Murawski

Nazywany również "PAV", dlatego że mieszkańcy Londynu znają tylko 26 liter. Barista i blogger, youtuber i gamer. Uwielbia fast foody, szczególnie, gdy może pochwalić się tym swoim vegańskim przyjaciołom. Jest w TOP 10 najbardziej nielubianych osobistości w świecie kawy.

Marcin Rzońca

Marcin Rzońca

Popularny Bloger

Piję kawę. To na pewno. Poza tym, fotografuję, filmuję i jestem operatorem telewizyjnym. Z wykształcenia operator, dziennikarz oraz stosunkowiec międzynarodowy. Samowykształcony z picia kawy. Stworzyłem skromny projekt zwany PopularCoffee Blog. Uwielbiam łączyć wszystkie te życiowe cegiełki, by robić jak najwięcej, spotykać ludzi i śmiać się razem z nimi. A, no i sięgnąłem po SCAE Photography Award 2016 w kategorii "From Bean to Cup: The Process". :)

Zobacz wszystkich