eleven + 7 =

14 − 6 =

Autorzy

Karolina Kaim

Karolina Kaim

Zwolenniczka klasycznych rozwiązań z twistem. Na co dzień redaktorka, po godzinach nałogowo czyta New Yorkera, ćwiczy jogę i pracuje nad opatentowaniem urządzenia wydłużającego dobę do 48 godzin. Pasjonatka praw własności intelektualnej. Kawę ma we krwi.

Piotr Jeżewski

Piotr Jeżewski

W pracy z kawą najważniejsza jest dla mnie prostota i naukowe podejście, lecz zawsze w połączeniu z aspektem romantycznym! W pracy z ludźmi lubię zadawać pytania. Najchętniej najbanalniejsze i najtrudniejsze. Te pośrodku są najczęściej nudne. Równie bliski jest mi temat customer service i hospitality, bo to fundament spokojnych rozważań na temat TDSów, ekstrakcji i profilowania ciśnienia. Łamanie schematów, kwestionowanie przyzwyczajeń, dociekliwość, odwracanie do góry nogami, kpina z bezrefleksyjnej pogoni za autorytetami. To lubię!

Dorota Brzozowska

Dorota Brzozowska

Smutna Baristka z Kołobrzegu

Dorotka, Smutna Baristka z kawiarni Coffeedesk w Kołobrzegu. Wszyscy każą jej się uśmiechnąć, więc szczerzy zęby zza dripa. Prywatnie czyta książki, gra na ukulele, walczy o równość i chciałaby mieć starego kota ze schroniska.

Zobacz wszystkich