twenty + 20 =

5 × 3 =

Autorzy

Maciej Duszak

Maciej Duszak

Coffee Science Master

słynie ze swojej bezkompromisowego podejścia w kwestii jakości serwowanej kawy oraz z bycia wiecznie drugim. Twórca vloga Arabean, Mistrz Polski Brewers Cup 2017, V-ce Mistrz Polski Brewers Cup 2014/15/16, V-ce Mistrz Polski Cup Tasters 2016, 5-ty w Międzynarodowych Chińskich Mistrzostwach Baristów 2016.

Krzysztof Włodek

Krzysztof Włodek

Kawowa pijawka. Zatwardziały wolontariusz. Miłośnik literatury faktu. Twórca mini-projektu „8kawek”, pasjonat fotografii i tworzenia wideo. Niedokończony student dziennikarstwa. Świeży student pedagogiki. W wolnych chwilach lubi pospać lub pograć w planszówki ze znajomymi. Zakochany w mieście Wisła.

Piotr Jeżewski

Piotr Jeżewski

W pracy z kawą najważniejsza jest dla mnie prostota i naukowe podejście, lecz zawsze w połączeniu z aspektem romantycznym! W pracy z ludźmi lubię zadawać pytania. Najchętniej najbanalniejsze i najtrudniejsze. Te pośrodku są najczęściej nudne. Równie bliski jest mi temat customer service i hospitality, bo to fundament spokojnych rozważań na temat TDSów, ekstrakcji i profilowania ciśnienia. Łamanie schematów, kwestionowanie przyzwyczajeń, dociekliwość, odwracanie do góry nogami, kpina z bezrefleksyjnej pogoni za autorytetami. To lubię!

Zobacz wszystkich