6 + eighteen =

3 × five =

Autorzy

Paweł Świderski

Paweł Świderski

barista

smutny barista w kawiarni Coffeedesk, jednakowoż o ogromnym poczuciu sarkastycznego humoru. Zwany potocznie Świdrem. Ósmy w Mistrzostwach Polski Brewers Cup 2016. Piąty w 2017.

Alan Kozłowski

Alan Kozłowski

Absolwent Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej na UW. Student poznańskiej School of Form na specjalizacji industrial design. Uczeń Błażka i reszty legendarnej Filtry Crew. Warszawiak wyluzowany jak na bok daszkiem kaszkiet. Pielgrzym. Emerytowany mleczny surfer a.k.a Ambasador Smaku. Wpada gościnnie za bar, robi czary-mary i idzie na kiepa. Lubi mądre i ładne rzeczy. Miłośnik kotów i smutnej elektroniki. Obecnie przebywa na placówce w Oslo.

Karolina Kosno

Karolina Kosno

PR & Perfection Manager

Dopieszcza szalone pomysły i dba o pozytywną energię Coffeedesk. Wakacje spędza na Mistrzostwach Świata Baristów. Koordynator ds. komunikacji Speciality Coffee Association Poland. Współorganizator Mistrzostw Polski i stałe wsparcie Team Poland w walce o światowe tytuły. Lubi pisać podziesiętnie złożone zdania, choć doskonale odnajduje się także w limicie 140 znaków na Twitterze. Z wykształcenia filolog języka francuskiego oraz dietetyk, choć nie do końca. W skrócie: Ruda.

Zobacz wszystkich