seventeen − seventeen =

eight − 7 =

Autorzy

Piotr Mróz

Piotr Mróz

„Jak to się stało, nie wiem do dziś, niedziela była jak każda z nich”. Kawowy romantyk, za barem od dwóch lat. Lubię rozmawiać z gośćmi, często nie na tematy kawowe. Mam dużo do powiedzenia i nie zawsze na temat. Typ osobowości „czy wiesz, że...”. Aktualnie parzę napary w Coffeedesku na Wilczej. Dirty pleasure: Babyccino z potrójnym syropem i marszmelołsami.

Tymoteusz Krumholc

Tymoteusz Krumholc

Barista z kawiarnii Czytelnia. Etatowy DJ kawiarniany, człowiek-anegdotka, aeropressowy ultras. Uważa, że każda kawa ma swoją historię i jest gotów opowiedzieć ją każdej napotkanej osobie.

Tomek Czajkowski

Tomek Czajkowski

Tomek od dziecka zafascynowany był dobrym jedzeniem, szczególnie, że dzieciństwo wspomina jako wiecznie zielone lato spędzone pomiędzy grządkami z warzywami i w sadzie owocowym. Siedząc na drzewie i zrywając soczyste czereśnie. Kulinarnie rozwinął się podczas pracy w londyńskich restauracjach w czasie studiów. Los wrzucił go wtedy na głęboką wodę i nauczył się szacunku dla najlepszych produktów kulinarnych. Później wielokrotnie jeszcze stawał przed dużymi wyzwaniami, a to zaczynając pracę w warszawskich agencjach reklamowych, a to, kiedy w końcu postanowił wyciągnąć swoje przepisy z szuflady i założyć w 2013 roku bloga kulinarnego - Magiczny Składnik. Wiele się od tamtego czasu zmieniło, ponieważ odkrył, że blog otworzył mu drzwi do powrotu do kulinariów, ale w innej roli - twórcy przepisów, fotografa, filmowca i prowadzącego warsztaty. Dwa lata temu postanowił porzucić karierę w marketingu, żeby skupić się tylko na kulinarnym biznesie. Uwolniło to mnóstwo czasu i pomysłów w realizowaniu projektów dla klientów i rozwijaniu swoich szalonych kulinarnych pomysłów.

Zobacz wszystkich