fifteen + fourteen =

9 − nine =

Autorzy

Piotr Jeżewski

Piotr Jeżewski

W pracy z kawą najważniejsza jest dla mnie prostota i naukowe podejście, lecz zawsze w połączeniu z aspektem romantycznym! W pracy z ludźmi lubię zadawać pytania. Najchętniej najbanalniejsze i najtrudniejsze. Te pośrodku są najczęściej nudne. Równie bliski jest mi temat customer service i hospitality, bo to fundament spokojnych rozważań na temat TDSów, ekstrakcji i profilowania ciśnienia. Łamanie schematów, kwestionowanie przyzwyczajeń, dociekliwość, odwracanie do góry nogami, kpina z bezrefleksyjnej pogoni za autorytetami. To lubię!

Paweł Świderski

Paweł Świderski

barista

Smutny barista w kawiarni Coffeedesk, jednakowoż o ogromnym poczuciu sarkastycznego humoru. Zwany potocznie Świdrem. Ósmy w Mistrzostwach Polski Brewers Cup 2016, piąty w 2017. W 2018 już na trzecim stopniu podium!

Maciej Duszak

Maciej Duszak

Coffee Science Master

Słynie ze swojej bezkompromisowego podejścia w kwestii jakości serwowanej kawy oraz z bycia wiecznie drugim. Twórca vloga Arabean, Mistrz Polski Brewers Cup 2017, V-ce Mistrz Polski Brewers Cup 2014/15/16, V-ce Mistrz Polski Cup Tasters 2016, 5-ty w Międzynarodowych Chińskich Mistrzostwach Baristów 2016.

Zobacz wszystkich