2 × three =

fifteen − 11 =

Autorzy

Karolina Kosno

Karolina Kosno

Ruda

Przez 5 lat dopieszczała szalone pomysły i dbała o pozytywną energię Coffeedesk jako PR Manager; koordynowała komunikację Speciality Coffee Association Poland; współorganizowała Mistrzostwa Polski i wspierała Team Poland w walce o światowe tytuły. Obecnie PR &Communications Manager w ProVeg Polska i marketingowo-kawowy freelancer. Lubi pisać podziesiętnie złożone zdania, choć doskonale odnajduje się także w limicie 140 znaków na Twitterze. Z wykształcenia filolog języka francuskiego oraz dietetyk, choć nie do końca. W skrócie: Ruda. Choć też nie.

Anna Kotowicz - Zero Waste

Anna Kotowicz - Zero Waste

Z własnym kubkiem zawsze lepiej!

Jesteśmy grupą znajomych z Wydziału Zarządzania UW. Wspólnie realizujemy projekt społeczny o tematyce zero waste. Wierzymy, że nawet mała zmiana ma ogromny wpływ na środowisko, dlatego zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności, aby razem ocalić naszą planetę!

Krzysztof Włodek

Krzysztof Włodek

Kawowa pijawka. Zatwardziały wolontariusz. Miłośnik literatury faktu. Twórca mini-projektu „8kawek”, pasjonat fotografii i tworzenia wideo. Niedokończony student dziennikarstwa. Świeży student pedagogiki. W wolnych chwilach lubi pospać lub pograć w planszówki ze znajomymi. Zakochany w mieście Wisła.

Zobacz wszystkich