Przed Świętami Bożego Narodzenia znalazł się jeszcze Mikołaj! A to kolejna, bardzo przyjemna okazja do obdarowania drugiej osoby jakimś drobiazgiem od serca. A jeśli w serduszku płynie kawa, zobaczcie jaki pomysł na prezent znajdziecie tutaj!

Skarpetki Many Mornings x CoffeeDesk

Tego nie może zabraknąć! Klasyka gatunku! Skarpetki! Ale nie takie przaśne, z których nie wiesz, czy zrobić pacynkę, oddać na cele charytatywne, czy przerobić na ścierkę. To takie prawdziwe, bardzo mocno kawowe! Idealnie opinają ponętną nóżkę, tę owłosioną i tę mniej!

pomysł na prezent mikołaj

Skarpetki Many Mornings xx CoffeeDesk już od 20zł za parę o tutaj!

Śmiało, kupuj skarpety, te to nie obciach!

Herbaty Teapigs

Jak nie kawą, to herbatą go… podejdź. A herbaty Teapigs dobrze do tego nadają się. Są naturalne, jak ciepłe uczucia i mają wiele odcieni smaku, jak to bywa z emocjami między dwojgiem ludzi. A dwoje ludzi, to też zdrowie, a tego w tych herbatach też nie zabraknie!

pomysł na prezent herbata

Herbaty Teapigs w wielu rozmiarach i smakach!

 

Herbaty Teapigs, w różnych wariantach, smakach i kolorach już od kilku złotych!

Czekolada Willie’s Cacao

Słodycze są nieodzownym elementem Mikołajków. W paczuszkach zawsze szukamy tabliczki czekolady, albo chociaż Mikołaja owiniętego sreberkiem. Ale, gdy chcemy sprawić komuś prawdziwą słodycz, warto zerknąć w stronę naturalnych czekolad Willie’s Cacao. Zawsze dobrej jakości składniki i mnogość smaków, jak choćby ta z malinami…

Czekolada Willie’s Cacao z malinami.

Zobacz także inne smaki tych czekolad, ceny już od niecałych 10 złotych!

 Kubek termiczny Mighty Mug

Kubek to też mikołajkowa klasyka, ale termokubek Mighty Mug może być jeszcze lepszym pomysłem. W dzisiejszych, zabieganych czasach i z perspektywą nieuchronnej zimy, kubek który nie lubi się przewracać, a do tego długo trzyma ciepło? To może być świetny pomysł na prezent!

pomysł na prezent mikołajki

Wybierz swój kolor i rozmiar Mighty Mug!

Kubki Mighty Mug w kilku rozmiarach i kolorach już od 60 złotych!

Książka “Kawa: Instrukcja obsługi…” Iki Graboń

Czytelnictwo w Polsce nie stoi na najwyższym poziomie. Zmień to, dając komuś na prezent nowiutką, pachnącą książkę Iki Graboń “Kawa: Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju na świecie”. Nie dość, że merytoryczna, prosta w formie, to jeszcze piękna zdjęciowo!

pomysł na prezent

Obowiązkowa pozycja na półce.

 

Książka dostępna już za nieco ponad 30 złotych!

KeepCup

Wspominaliśmy, że kubek to doskonały pomysł na prezent? Jest tak dobry, że polecimy go raz jeszcze, tym razem w wydaniu słynnego KeepCupa. To świetny zamiennik jednorazowych, śmierdzących papierem kubków na wynos. W sam raz, żeby przelać sobie do niego pozostałości porannej kawki i dopić w czasie jazdy samochodem do pracy. A do tego te kolorki!

pomysł na prezent kubek

Wybierz KeepCupa 🙂

 

Kubki KeepCup, szklane i plastikowe, bardzo i jeszcze bardziej kolorowe, już od 32 złotych!

Zawieszki The Wood Story

Kiedy serduszko bije szybciej na widok kochanej osoby, jak po dobrym, słodkim szociku… Cóż, może warto pomysleć o biżuterii? Kawowej? Jak choćby chemeksowa zawieszka z The Wood Story. Drobiazg, a jakże oryginalny i znaczący…

pomysł na prezent biżuteria

Niech kawa zawsze będzie pod ręką.

 

Zawieszki The Wood Story – 25 złotych!