Jak co roku dołączamy do Wielkiej Orkiestry – tym razem gramy dużo głośniej! Ambasadorujemy Wielkiemu Sercu razem ze Wspieram.to, licytujemy nielimitowaną kawę, bestsellerowe ziarna i mistrzowskie szkolenia oraz wspieramy wolontariuszy w kawiarniach. Zobacz jak możesz pomóc WOŚP razem z nami – Wielki Finał już 14 stycznia!

Licytuj wyjątkowe aukcje!

I my dorzucamy swoją cegiełkę do aukcji charytatywnych WOŚP na Allegro.Całość wylicytowanej kwoty trafia bezpośrednio na konto WOŚP. Wszystkie nasze aukcje znajdziecie na Allegro Charytatywni

Szkolenie kawowe z Mistrzem Polski Brewers Cup – Maciejem Duszakiem 

Naucz się parzyć kawę niczym profesjonalny barista! A jak już się uczyć, to tylko od najlepszych, dlatego szkolenie prowadzi nasz guru alternatywnego parzenia, Mistrz Polski Brewers Cup 2017, Maciej Duszak! W pakiecie szkoleniowym są aż 3 godziny, podczas których dowiesz się wszystkiego o parzeniu w dripie, chemexie czy aeropressieMaciek obiecuje, że termin i lokalizacja są do dogadania, także licytujcie śmiało! 

Kawę bez limitów w kawiarni Coffeedesk przez miesiąc 

Wylicytuj wyjątkową kartę, która da Ci nielimitowaną ilość i rodzaj kawy – pijesz tyle ile chcesz przez cały miesiąc! Mamy osobną aukcję dla Warszawy i dla Kołobrzegu.

Grudniowe ziarna miesiąca – bestsellery 2017 roku!

Ziarna, które nominowaliśmy na kawy grudnia, okazały się absolutnymi bestsellerami 2017 roku! Nasze zapasy drastycznie się kurczą, ale wciąż mamy dla Was odłożone kilka paczuszek, które możecie wylicytować: Ethiopia Ye Genet – Keen, Costa Rica La Roca – La Cabra, Guatemala Santa Isabel – Johan&Nystrom

Napędzamy kawą!

Zarówno w Warszawie jak i w Kołobrzegu w dniu Wielkiego Finału, czyli już 14 lutego 2018, każdego wolontariusza WOŚP wesprzemy bezpłatną kawą! W ten sposób chcemy napędzić wszystkich pozytywną kofeinową energią do działania! Jeśli więc i Ty zbierasz datki do puszki w Warszawie lub w Kołobrzegu – to koniecznie nas odwiedź!

W obydwu lokalizacjach będzie i nasza puszka, także wpadając na kawę będziecie mogli dorzucić i napiwek dla Wielkiej Orkiestry.

Tak wyglądał Wielki Finał 2017 w kawiarni w Kołobrzegu.

Zasercowane Monia i Loczek <3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspieramy Wirtualne Serce WOŚP

Jeśli natomiast nie zamierzasz wyściubiać nosa za drzwi w ten zimowy dzień lub chciałbyś wesprzeć WOŚP już teraz, to możesz zrobić to także online, dzięki akcji organizowanej ze Wspieram.to! Łukasz Wichłacz, CEO Coffeedeska, jest jednym z ambasadorów akcji Wielkie Serce, w której każdy datek to kolorowa kropka tworząca internetowe serce, którego i Ty możesz zostać częścią. Koniecznie sprawdź Wielkie Serce tutaj: https://wspieram.to/wosp

Łukasz Wichłacz wśród influencerów internetowego świata 🙌🏻