Jak pakujemy prezenty?

Aby ułatwić Ci obdarowywanie najbliższych prezentami, stworzyliśmy specjalny dział pakowania upominków! Dzięki temu w momencie złożenia zamówienia z opcją "Pakowanie na prezent" masz gwarancję, że otrzymasz pięknie zapakowany podarek, który od razu po rozpakowaniu z ochronnego kartonika nadaje się do wręczenia.

Z wierzchu ozdabiamy go dekoracyjną owijką, wstążką i dołączamy dopasowany bilecik. Wnętrze wykładamy naturalnym wypełniaczem i bibułką. Jeśli spodoba Ci się konkretny wzór dekoracji, koniecznie wpisz jego numer w komentarzu do zamówienia. Prezent po przygotowaniu jest umieszczany w naszym standardowym kartonie, tak aby nie ucierpiał podczas podróży. Mamy kilka rozmiarów kartonów prezentowych, ale w przypadku dużego prezentu ostateczny wygląd może się nieco różnić (np. wielkogabarytowe produkty będą pakowane indywidualnie).

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem większej liczby prezentów (np. dla swoich pracowników lub gości), skontaktuj się z nami bezpośrednio przez e-mail: [email protected] lub telefonicznie: 730 88 25 25.