Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Kawa Kofi Brand

To polska palarnia, której pasją i misją jest dostarczanie najlepszej jakości kawy. Siedzibą Kofi Brand jest Warszawa. Palarnia znajduje się w wyjątkowym miejscu, gdzie przestrzeń i kultura picia kawy to ważny element otoczenia: w SOHO FACTORY, w Warszawie. Jest to mikropalarnia kaw speciality, do których według międzynarodowych standardów można zaliczyć jedynie kawy najlepsze na świecie. Kofi Brand palarnia stawia tylko na ziarna arabiki z pełną historią pochodzenia, direct trade, świeże zbiory i świeże palenie. Ich kaw napijecie się w miejscach, dla których kawa ma ogromne znaczenie.

Wysokiej jakości, świeżo palona kawa, pochodząca z najlepszych kawowych regionów świata, podróże i poszukiwania najlepszych gatunków to tylko kilka z założeń tej niesamowitej palarni. Tradycyjny proces produkcyjny sprawia, że kawy oferowane przez Kofi Brand zachowują oryginalne smaki kaw z krajów, z których pochodzą ziarna.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.