Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Kawa z palarni Doubleshot

Doubleshot to inaczej podwójne espresso, jednak w tym przypadku oznacza to podwójną dawkę miłości do kawy wyrażonej przez założycieli palarni - dwóch entuzjastów czarnego trunku. Cała przygoda rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy jeden z nich rozpoczął szkolenia w wypalaniu kawy, natomiast drugi w tym czasie pozyskiwał wiedzę na kawowych farmach Ameryki Środkowej. W efekcie, w 2010 roku powstała czeska palarnia kawy Doubleshot, która po prężnym rozwoju w ostatnich latach jest dziś projektem obejmującym nie tylko palarnię, lecz także 3 kawiarnie, centrum szkoleniowe, piekarnię, a przede wszystkim zespół miłośników kawy wysokiej jakości. Sercem działalności palarni pozostaje Praga, jednak Doubleshot to szanowana marka w świecie kawy. W ofercie znajdziesz jedynie ziarno jakości specialty, wypalane na 60-letnim piecu Probat.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.