Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Kawa Izzo

Włoska palarnia Izzo Caffe powstała u stóp Wezuwiusza, w miejscowości Boscoreale, w 1979 roku. Jej założycielem jest Vincenzo Izzo, którego pasja i dążenie do tworzenia prawdziwego, doskonałego, neapolitańskiego espresso trwa już od ponad 30 lat. Kiedy ziarna kawy trafiają do Caffe Izzo najpierw poddawane są analizie chemicznej i testowane. Dopiero po uzyskaniu dobrego wyniku rozpoczyna się pilnie nadzorowany proces palenia kawy.

Kawa Izzo palona jest w stopniu ciemnym i polecana jest jako kawa do espresso. Smaki produktów firmy dobrze komponują się również z mlekiem – zaparzone z kawy Izzo espresso będzie zatem świetną bazą dla kaw mlecznych. W ofercie producenta znajdują się zarówno 100% arabiki, jak i mieszanki arabiki i robusty. Ziarna Izzo pozwalają przynajmniej smakowo przenieść się do słonecznej Italii. Produkowana przez Izzo kawa zamknięta w dekoracyjnych i długo utrzymujących świeżość puszkach będzie doskonałym prezentem dla młośnika włoskich smaków.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.