Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrotHistoria Giovannacci Caffè rozpoczęła się ponad pięćdziesiąt lat temu, kiedy Piero Giovannacci postanowił otworzyć kawiarnię z przestrzenią do palenia kawy w centrum Finale Ligure. Były to lata 60. i od momentu otwarcia kawiarni wielu ludzi ustawiało się w kolejce, aby spróbować jej kawy. Jakość produktów była tak wysoka, że wkrótce Piero zaczął sprzedawać swoje kawy także do pobliskich kawiarni. Krok po kroku Piero kontynuował przygodę z pomocą swoich synów, Massimo i Gilberto. Dziś firmą kieruje Massimo i jego synowie: Martina, Lorenzo i Francesco. Razem kontynuują rodzinna tradycję, rozszerzając swoją jakość i historię nawet poza granicami Włoch. W rodzinnej kawiarni, obecnie prowadzonej przez Gilberto, nadal można spróbować produktów Giovannacci.

Firma stale inwestuje w szkolenia, nowe technologie i projekty nowatorskie, aby zwiększyć jakość również z punktu widzenia procesów pracy, ale zawsze gwarantując najwyższą jakość surowca i zachowując swój rzemieślniczy charakter. W ofercie marki można znaleźć wyselekcjonowane kawy wysokej jakości, kawy specialty, a także blendy.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.