Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Kawa Gardelli Specialty Coffees

Palarnia Gardelli Specialty Coffees wypala kawę od 2010 roku. Firma ma w swojej ofercie szeroki wachlarz wysokiej jakości kaw specialty i dba, by każdy nowy wypał zachwycał bogactwem smaków i aromatów. Każda produkowana przez Gardelli kawa jest dokładnie testowana i sprawdzana, dzięki czemu w paczce zamknięte są wysokiej jakości ziarna. Kawa Gardelli wypalana jest przez prawdziwego pasjonata i mistrza roasterów - Rubensa Gardelli.
 
Założycielem Gardelli Roastery jest Rubens Gardelli, to ważna postać w świecie włoskiej kawy. Zdobył mistrzostwo świata w wypalaniu kawy w 2017 roku (World Coffee Roasting Championships). Trzykrotnie zajmował miejsce na podium (dwa razy pierwsze, raz drugie) w zawodach Brewers we Włoszech. Na swoim koncie ma również serię wygranych w WCE Italy Coffee Roasting Championship (mistrzostwa w wypalaniu kawy) w latach 2014, 2015, 2016 i 2017.
 
Rubens to prawdziwy pasjonat, który w wypalanie kawy wkłada ogrom pracy. W efekcie otrzymywane są najwyższej jakości ziarna omniroast, czyli odpowiednie zarówno pod espresso, jak i metody alternatywne. Kawa sprowadzana jest bezpośrednio od producentów, dzięki czemu znana jest jej droga od farmy, aż do etapu pakowania. W całym procesie nie ma żadnych braków czy przypadkowości, czego wynikiem jest filiżanka wyśmienitej kawy.
 

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.