Bestsellery

Najchętniej kupowane

Produkty online

Kawa z palarni Heresy

Kawa z palarni Heresy

Heresy

Heresy
Heresy to polska palarnia kawy, oferująca ziarna jakości specialty ocenione przynajmniej na 86 punktów. Marka stawia na selekcję najciekawszych mikrolotów, podkreślając przede wszystkim rolę farmy, gdzie kształtuje się większość smaku kawy. Właściciele cenią stałą współpracę z farmerami, bezpośrednią i zrównoważoną dystrybucję, oraz regularne wyjazdy na plantacje.

Ziarna pakowane są w wygodne słoiczki w pełni nadające się do recyklingu lub ponownego wykorzystania. Etykieta opisuje smak w formie wykresu kołowego, na który składają się nuty owocowe, kwiatowe lub pochodne reakcji Maillarda w różnych proporcjach. Limitowana oferta składa się z trzech kaw palonych z myślą o metodach przelewowych oraz jednej dedykowanej do espresso.

Brak określania nut smakowych, skupienie na roli farmerów, niepodawanie przepisów parzenia, czy słoiki o pojemności 252 gramów, to tylko niektóre z „herezji” głoszonych przez założycieli marki, dzięki którym chcą reformować podejście do kawy.

Twórcami Heresy są Piotr Jeżewski - Q-Grader i Vice Mistrz Polski Roasting 2020 oraz Karolina Kosno, wcześniej związana z Coffeedesk i Specialty Coffee Association.
1 - 4 produktów z 4 dostępnych
Data palenia:
30.04.2021
Data palenia:
30.04.2021
Nowość
Heresy - Brazylia Raquel Aguiar 252g
Data palenia:
30.04.2021