Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

YOCO to skrót od Your Coffee Story. Parę słów o palarni od jej założycieli: "Oferujemy Wam tylko kawę, którą sami uwielbiamy, a lista dostępnych jej rodzajów będzie rosła i się powiększała. Zebrane, obrobione i wypalone przez profesjonalistów kawy są gotowe do zaparzenia dla gości i klientów w kawiarni, w domu lub w biurze.

Dostarczamy wysokiej jakości kawę i działamy na rzecz polskiej kultury kawowej, społeczności i homebrew. Pracując razem, dążymy do realizacji zrównoważonej przyszłości kawy."

Historia marki od Antonа Myanovsky'ego, współzałożyciela YOCO: "Od prawie 16 lat pracuję w branży kawowej. Zaczynałem w tej branży jako kierownik sprzedaży w małej firmie Gemini Espresso, która zajmowała się paleniem i sprzedażą kawy.

Spędziłem tam 15 lat, powoli przekształcając tę małą i nieznaną firmę w jednego z liderów rynku ukraińskiego i jednego z 5 największych producentów kawy w kraju. Obecnie jestem dyrektorem generalnym Gemini Espresso. Przez te wszystkie lata chciałem stworzyć coś bardziej wyjątkowego i bliższego wizji, którą miałem w głowie od samego początku. Rynek kawy specialty szybko się rozwija, więc uznałem, że czas stać się częścią tej rozwijającej się kultury kawowej.

Mając kolosalne doświadczenie w kawie i tworząc jedną z najsilniejszych marek na Ukrainie, uznałem, że właśnie teraz jest ten czas. Podjąłem współpracę z kilkoma świetnymi ludźmi z mojego zespołu i założyliśmy YOCO. YoCo łączy nasze ogromne doświadczenie, wiedzę, nasz świetny zespół i nieograniczone możliwości. Nie sprzedajemy tej samej kawy, co inne palarnie - sami zaopatrujemy się w kawę i wykupujemy całą partię, jeśli nam się spodoba."