Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrotClipper został założony w 1984 roku w kuchni w Dorset przez małżeństwo zafascynowane herbatą. Chcieli podzielić się swoją miłością do doskonałej herbaty z obietnicą etycznego pozyskiwania i naturalnej produkcji. Historia rozpoczęła się od zaledwie dwóch skrzynek najwyższej jakości herbaty Assam, sprzedawanych w lokalnych sklepach ze zdrową żywnością i kawiarniach. Dziś w ponad 50 krajach sprzedaje się ponad 150 różnych produktów Clipper. Wszystkie produkty Clipper wciąż są mieszane w fabryce w Beaminster, w Dorset.
Żaden z produktów Clipper nie zawiera sztucznych składników. W 2018 roku jako pierwsza firma herbaciana na świecie, Clipper  przeszedł na torebki herbaty oparte na roślinach, biodegradowalne, nie-GMO i niebielone. Ciągle pracują również nad sposobami, aby być bardziej ekologicznym, od produkcji po opakowania.

W 1994 roku Clipper został pierwszą firmą herbacianą w Wielkiej Brytanii z certyfikatem Fairtrade. Fairtrade. 25 lat później Clipper jest największym na świecie nabywcą herbaty Fairtrade, wspierając ponad 114 000 producentów i ich rodziny na całym świecie.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!