Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot


Kultowe lemoniady prosto z Polski! Ogromny wachlarz smaków i aromatów, a wszystko przygotowane z naturalnych składników. Doskonały sposób na orzeźwienie!


Kilka słów od ekipy On Lemon:

"Za pomysłem, marką i wszystkim co robimy, stoi ON. To ON, wraz z najbliższymi odpowiadają za katowicki biznes. Z dumą przyznajemy, że byliśmy, jesteśmy i będziemy firmą rodzinną. Małą, ale otoczoną dużym gronem ekspertów, bo w ciągu kilku lat stworzyliśmy zespół niezastąpionych ludzi, którzy są lemoniadowymi superbohaterami. Takie towarzystwo daje nam komfort pracy dziś i odwagę, by jutro zaskoczyć Was czymś nowym.

To, co i jak robimy, przeliczamy na dobro, które kapslujemy i oddajemy w Wasze ręce. Uwielbiamy towarzyszyć Wam w festiwalach muzycznych, filmowych, czy też sportowych, bo sami lubimy dobre brzmienia i adrenalinę, ale z równą radością cieszy nas to, że nasze lemoniady, herbaty i toniki pijecie i miksujecie łącząc w ulubiony cocktail czy mocktail. Pozostaje tylko usiąść w domu na wygodnej kanapie i załyczyć oglądając ulubiony serial  – my i nasza ekipa robimy dokładnie tak samo…"

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.