On Lemon - TO NIC Rozmaryn - Napój 200ml
w tym VAT
Tonik On Lemon TO NIC o smaku rozmarynu. Wiemy, że słodkości są już nudne... Dlatego wielbiciele słodkiego życia a gorzkiego smaku kochają tego rodzynka, znaczy rozmaryna bo to w sumie niezłe ziółko, o którym tak szybko nie zapomnisz. Lekko gorzka - wytrawnie tak dobrze, jak tylko można.
Składniki: Woda; cukier; sok z cytryny; ekstrakt rozmarynu; naturalny aromat; chinina; dwutlenek węgla.
Produkt naturalny, bezglutenowy i wegański, bez substancji konserwujących.
Wartość odżywcza w 100 ml:
| Wartość energetyczna | 157 kJ/ 37 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 8,9 g |
| w tym cukry | 8,9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Pojemność: 200 ml.
Wyprodukowano w Polsce.
| Producent: | ON LEMON |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Polska |
| Opakowanie: | 200 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5902768499421 |
| Indeks: | 2301040012 |
| Data przydatności: | 12.11.2026 |
Tonik On Lemon TO NIC o smaku rozmarynu. Wiemy, że słodkości są już nudne... Dlatego wielbiciele słodkiego życia a gorzkiego smaku kochają tego rodzynka, znaczy rozmaryna bo to w sumie niezłe ziółko, o którym tak szybko nie zapomnisz. Lekko gorzka - wytrawnie tak dobrze, jak tylko można.
Składniki: Woda; cukier; sok z cytryny; ekstrakt rozmarynu; naturalny aromat; chinina; dwutlenek węgla.
Produkt naturalny, bezglutenowy i wegański, bez substancji konserwujących.
Wartość odżywcza w 100 ml:
| Wartość energetyczna | 157 kJ/ 37 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 8,9 g |
| w tym cukry | 8,9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Pojemność: 200 ml.
Wyprodukowano w Polsce.
| Producent: | ON LEMON |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Polska |
| Opakowanie: | 200 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5902768499421 |
| Indeks: | 2301040012 |
| Data przydatności: | 12.11.2026 |