AeroPress - prosty i kompaktowy zaparzacz do kawy

AeroPress - prosty i kompaktowy zaparzacz do kawy

Za jednym z najbardziej rozpoznawalnych zaparzaczy na świecie stoi amerykańska firma AeroPress, Inc. z inżynierem i konstruktorem Alanem Adlerem na czele. To właśnie on zaprojektował Aeropress Original, czyli urządzenie 3w1 łączące wszystkie metody parzenia. Kompaktowa i prosta w obsłudze strzykawka podbiła kawowy rynek, stając się najciekawszym zaparzaczem sprzedawanym w ponad 40 krajach.

Dziś Aeropress doczekał się kilku wersji: Aeropress Go, czyli w formie podróżnej, oraz w zestawie z pokrowcem. W połączeniu z nakładką Fellow Prismo Aeropress zamieni się w ekspres ciśnieniowy. Innowacyjne urządzenie z Doliny Krzemowej czy najciekawsza zabawka do przyrządzania kawy? Przekonaj się na własnej filiżance!

Filtry
1 - 15 produktów z 15 dostępnych
Sortuj według:
AeroPress - Filtry papierowe

Producent: AeroPress, Inc.

350 sztuk białych papierowych filtrów do zaparzacza AeroPress. Jeszcze więcej wyśmienitej kawy gdziekolwiek jesteś!
Najniższa cena: 19,90 zł
AeroPress - Filtr ze stali nierdzewnej

Producent: AeroPress, Inc.

Wielorazowy filtr AeroPress ze stali nierdzewnej. Doskonale zatrzymuje kawowe drobinki, przepuszczając przy tym więcej olejków niż papierowy filtr, co daje napar o gęstszej teksturze. Sprawdzi się w domu i w podróży, eliminując problem kończących się papierowych filtrów. Najważniejsze cechy: Wykonany ze stali nierdzewnej typu 316 - bardziej trwałej niż stal typu 304 stosowana w podobnych filtrach. Otwory w filtrze mają średnicę 178 mikronów. Filtr służy do wielokrotnego użytku, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska. Łatwy w czyszczeniu - wystarczy wypłukać lub umyć w zmywarce. Odpowiedni do klasycznego AeroPressa oraz do AeroPress Go. Zaprojektowany i wyprodukowany w USA.
AeroPress - Gumowy tłok

Producent: AeroPress, Inc.

Wymienny gumowy element tłoka do zaparzacza AeroPress. 
Najniższa cena: 39,90 zł
AeroPress - Nakładka Flow Control Filter Cap

Producent: AeroPress, Inc.

Flow Control Filter Cap to nakładka do zaparzacza AeroPress, która zapobiega kapaniu kawy podczas parzenia oraz pozwala na osiągnięcie cremy zbliżonej do espresso. Teraz przygotujesz gęstą kawę gdzie tylko chcesz! Zalety nakładki: Pełna kontrola nad procesem parzenia - załóż nakładkę Flow Control na swój AeroPress, aby zatrzymać kapanie kaw. Dzięki temu możesz łatwo wydłużyć czas parzenia i używać grubiej mielonej kawy. Crema jak w espresso - nakładka AeroPress Flow Control użyta wraz z papierowym filtrem i ciemno paloną kawą pozwala na osiągnięcie gęstej cremy zbliżonej do tej w espresso. Pianka wytwarzana jest dzięki zaworowi, który zwiększa ciśnienie.  Wiele możliwości użycia - Nasadka filtra AeroPress Flow Control może być używana z filtrem AeroPress ze stali nierdzewnej lub papierowymi filtrami AeroPress (lub nawet z obydwoma jednocześnie), aby stworzyć różnorodne profile smakowe. (Filtry papierowe i metalowe sprzedawane są oddzielnie) Nakładka jest wykonana z tworzywa sztucznego i jest kompatybilna z zaparzaczami AeroPress Original, AeroPress Go i AeroPress Clear. Nie jest kompatybilna z zaparzaczem AeroPress XL. Wyprodukowano w USA. *Opakowanie nie zawiera papierowych ani metalowych filtrów. AeroPress i szklanka przedstawione na zdjęciu nie są częścią zestawu.
Najniższa cena: 134,00 zł
AeroPress XL - Filtry papierowe

Producent: AeroPress, Inc.

200 sztuk białych papierowych filtrów do zaparzacza AeroPress XL. Filtry zapewniają czysty napar pozbawiony drobinek kawy. Biodegradowalne i kompostowalne, odpowiednie wyłącznie do zaparzacza AeroPress w wersji XL.   Jeszcze więcej wyśmienitej kawy gdziekolwiek jesteś! Wyprodukowane w USA.
Polecany
AeroPress Original - Zaparzacz do kawy

Producent: AeroPress, Inc.

AeroPress Original to klasyczna wersja znanego na całym świecie zaparzacza do kawy. Pozwala on na przygotowanie około 250 ml kawy (pojemność całkowita to 296 ml). AeroPress jest niesamowicie uniwersalnym gadżetem, który spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych wielbicieli kawy. Produkt łączy w sobie zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu, dzięki czemu przygotowanie aromatycznej kawy jest niebywale proste i szybkie. Ponadto, urządzenie pozwala na nieograniczone odkrywanie walorów smakowych kawy poprzez eksperymentowanie z czasem parzenia, temperaturą wody, czy grubością mielenia ziaren. Przy użyciu tej metody otrzymujemy jednorazowo do 250ml kawy, czyli dużą porcję dla jednej osoby, a cały proces zajmuje tylko kilka minut. AeroPress nie ma sobie równych w kwestii rozmiaru i wagi, więc przygotowanie naparu staje się możliwe w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest to, że sprzęt wykonany jest z wytrzymałego oraz łatwego w utrzymaniu tworzywa. Obecnie AeroPress uznawany jest za jedną z najciekawszych alternatywnych metod przygotowywania kawy. Na całym świecie organizowane są mistrzostwa, które zwieńczone są zawodami World AeroPress Championships. Jak przyrządzić kawę za pomocą Aeropressu? Odpowiedź znajdziesz w artykule na naszym blogu: Aeropress Zawartość zestawu: AeroPress Original, 100 filtrów papierowych, mieszadło, miarka. Świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika kawy! Wyprodukowano w USA.    
Najniższa cena: 168,90 zł
Bestseller
AeroPress Go - Zaparzacz do kawy

Producent: AeroPress, Inc.

AeroPress Go to najnowsza wersja jednego z najbardziej znanych zaparzaczy do kawy na rynku! Powstał on w odpowiedzi na zapotrzebowanie na mniejszy, lżejszy i jeszcze łatwiejszy w transporcie AeroPress. Całe urządzenie mieści się w kubku i pozwala na przygotowanie doskonałej czarnej kawy w każdych warunkach - w podróży, w domu, a także w biurze. AeroPress Go łączy w sobie zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu, dzięki czemu przygotowanie aromatycznej kawy jest niebywale proste i szybkie. Ponadto, urządzenie pozwala na nieograniczone odkrywanie walorów smakowych kawy poprzez eksperymentowanie z czasem parzenia, temperaturą wody, czy grubością mielenia ziaren. Urządzenie pozwala na zaparzenie do 237 ml kawy. AeroPress Go to jeden z najbardziej poręcznych zaparzaczy do kawy na świecie - całość mieści się w wygodnym, zamykanym etui służącym za kubek. Jest on również lżejszy od standardowej wersji - waży mniej niż 200 g. Wymiary produktu: AeroPress Go: 12cm x 9cm x 9cm AeroPress Go z całym zestawem zamkniętym w kubku z pokrywką: 14cm x 10cm x 10cm Zawartość zestawu: AeroPress Go, 100 filtrów papierowych, składane mieszadło, miarka, kubek / etui, silikonowa pokrywka, pojemnik na 20 filtrów. Świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika kawy, który uwielbia podróżować! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Aeropressie Go zajrzyj na naszego bloga - klik.  
Najniższa cena: 129,90 zł
AeroPress XL - Zaparzacz do kawy

Producent: AeroPress, Inc.

AeroPress XL to powiększona wersja znanego na całym świecie zaparzacza do kawy. Pozwala on na przygotowanie około 500ml kawy (pojemność całkowita to około 600ml). AeroPress jest niesamowicie uniwersalnym gadżetem, który spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych wielbicieli kawy. Produkt łączy w sobie zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu, dzięki czemu przygotowanie aromatycznej kawy jest niebywale proste i szybkie. Ponadto, urządzenie pozwala na nieograniczone odkrywanie walorów smakowych kawy poprzez eksperymentowanie z czasem parzenia, temperaturą wody, czy grubością mielenia ziaren. Przy użyciu tej metody otrzymujemy jednorazowo 500 ml kawy, co wystarcza dla dwóch osób, a cały proces zajmuje tylko kilka minut. Bez problemu zaparzysz także mniejszą porcję kawy. AeroPress XL mimo większej pojemności nadal pozostaje dość kompaktowy, więc przygotowanie naparu staje się możliwe w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest to, że sprzęt wykonany jest z wytrzymałego oraz łatwego w utrzymaniu tworzywa. W zestawie z zaparzaczem AeroPress XL znajduje się również serwer o pojemności 600ml wykonany z wytrzymałego przezroczystego Tritanu. Ponadto, zestaw zawiera 100 papierowych filtrów w rozmiarze XL, mieszadło i miarkę do kawy. Obecnie AeroPress uznawany jest za jedną z najciekawszych alternatywnych metod przygotowywania kawy. Na całym świecie organizowane są mistrzostwa, które zwieńczone są zawodami World AeroPress Championships. Świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika kawy! Zawartość zestawu: AeroPress XL, serwer, 100 filtrów papierowych w rozmiarze XL, mieszadło, miarka. Wyprodukowano w USA.
AeroPress - Filtry papierowe (outlet)

Producent: AeroPress, Inc.

350 sztuk białych papierowych filtrów do zaparzacza AeroPress. Jeszcze więcej wyśmienitej kawy gdziekolwiek jesteś!
Najniższa cena: 29,00 zł

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

AeroPress - Pokrowiec

Producent: AeroPress, Inc.

Pokrowiec ochronny do AeroPress. Wykonany z nylonu, zapinany na zamek, przydatny dla każdego miłośnika AeroPressa w podróży.

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

AeroPress - Sitko zamienne

Producent: AeroPress, Inc.

Zamienne sitko plastikowe do zaparzacza AeroPress! Jest to element, w którym umieszcza się papierowe filtry podczas każdego zaparzania kawy za pomocą tej metody.

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

AeroPress - Tłok z uszczelką

Producent: AeroPress, Inc.

Zamienny tłok z uszczelką do AeroPress.

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

Polecany
Bestseller
AeroPress (Zestaw z pokrowcem)

Producent: AeroPress, Inc.

AeroPress jest niesamowicie uniwersalnym gadżetem, który spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych wielbicieli kawy. Produkt łączy w sobie zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu, dzięki czemu przygotowanie aromatycznej kawy jest niebywale proste i szybkie. Ponadto, urządzenie pozwala na nieograniczone odkrywanie walorów smakowych kawy poprzez eksperymentowanie z czasem parzenia, temperaturą wody, czy grubością mielenia ziaren. Przy użyciu tej metody otrzymujemy jednorazowo do 250ml kawy, a cały proces zajmuje tylko kilka minut. AeroPress nie ma sobie równych w kwestii rozmiaru i wagi, więc przygotowanie naparu staje się możliwe w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest to, że sprzęt wykonany jest z wytrzymałego oraz łatwego w utrzymaniu tworzywa. Obecnie AeroPress uznawany jest za jedną z najciekawszych alternatywnych metod przygotowywania kawy. Na całym świecie organizowane są mistrzostwa, które zwieńczone są zawodami World AeroPress Championships. Jak przyrządzić kawę za pomocą Aeropressu? Odpowiedź znajdziesz w artykule na naszym blogu: Aeropress Ta wersja poza standardowym wyposażeniem zawiera praktyczny pokrowiec ułatwiający transport kompletu. Zawartość zestawu: Aeropress, 350 filtrów papierowych, mieszadło, miarka, lejek., pokrowiec. Świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika kawy!    
Najniższa cena: 139,90 zł

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

AeroPress (Zestaw z pokrowcem) (outlet)

Producent: AeroPress, Inc.

AeroPress jest niesamowicie uniwersalnym gadżetem, który spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych wielbicieli kawy. Produkt łączy w sobie zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu, dzięki czemu przygotowanie aromatycznej kawy jest niebywale proste i szybkie. Ponadto, urządzenie pozwala na nieograniczone odkrywanie walorów smakowych kawy poprzez eksperymentowanie z czasem parzenia, temperaturą wody, czy grubością mielenia ziaren. Przy użyciu tej metody otrzymujemy jednorazowo do 250ml kawy, a cały proces zajmuje tylko kilka minut. AeroPress nie ma sobie równych w kwestii rozmiaru i wagi, więc przygotowanie naparu staje się możliwe w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest to, że sprzęt wykonany jest z wytrzymałego oraz łatwego w utrzymaniu tworzywa. Obecnie AeroPress uznawany jest za jedną z najciekawszych alternatywnych metod przygotowywania kawy. Na całym świecie organizowane są mistrzostwa, które zwieńczone są zawodami World AeroPress Championships. Jak przyrządzić kawę za pomocą Aeropressu? Odpowiedź znajdziesz w artykule na naszym blogu: Aeropress Ta wersja poza standardowym wyposażeniem zawiera praktyczny pokrowiec ułatwiający transport kompletu. Zawartość zestawu: Aeropress, 350 filtrów papierowych, mieszadło, miarka, lejek., pokrowiec. Świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika kawy!    
Najniższa cena: 160,65 zł

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

Nowość
AeroPress Original - Zaparzacz do kawy (outlet)

Producent: AeroPress, Inc.

AeroPress Original to klasyczna wersja znanego na całym świecie zaparzacza do kawy. Pozwala on na przygotowanie około 250 ml kawy (pojemność całkowita to 296 ml). AeroPress jest niesamowicie uniwersalnym gadżetem, który spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych wielbicieli kawy. Produkt łączy w sobie zalety French Pressu, metody przelewowej oraz tradycyjnego ekspresu, dzięki czemu przygotowanie aromatycznej kawy jest niebywale proste i szybkie. Ponadto, urządzenie pozwala na nieograniczone odkrywanie walorów smakowych kawy poprzez eksperymentowanie z czasem parzenia, temperaturą wody, czy grubością mielenia ziaren. Przy użyciu tej metody otrzymujemy jednorazowo do 250ml kawy, czyli dużą porcję dla jednej osoby, a cały proces zajmuje tylko kilka minut. AeroPress nie ma sobie równych w kwestii rozmiaru i wagi, więc przygotowanie naparu staje się możliwe w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest to, że sprzęt wykonany jest z wytrzymałego oraz łatwego w utrzymaniu tworzywa. Obecnie AeroPress uznawany jest za jedną z najciekawszych alternatywnych metod przygotowywania kawy. Na całym świecie organizowane są mistrzostwa, które zwieńczone są zawodami World AeroPress Championships. Jak przyrządzić kawę za pomocą Aeropressu? Odpowiedź znajdziesz w artykule na naszym blogu: Aeropress Zawartość zestawu: AeroPress Original, 100 filtrów papierowych, mieszadło, miarka. Świetny pomysł na prezent dla każdego miłośnika kawy! Wyprodukowano w USA.    
Najniższa cena: 179,00 zł

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Dokładnie tak jest w przypadku AeroPressu – urządzenia stworzonego w 2005 roku przez amerykańskiego konstruktora zabawek, Alana Adlera. Kubek kawy przygotowanej za pomocą Aeropressu w połączeniu z Twoimi kubkami smakowymi uświadomi Cię dlaczego zyskał on tak ogromną popularność na całym świecie.


Aeropress czyli wszystko czego potrzebujecie do kawy


Aeropress czyli popularna „strzykawka” do kawy zaprojektowana przez Alana Adlera w 2004 roku szturmem podbiła kawowy świat. Na stałe zagościł w kawiarniach specialty i w asortymencie domowych baristów. Połączenie prostej konstrukcji i innowacyjnej metody, łączącej ciśnieniowe i przelewowe metody parzenia sprawia, że Aeropress Coffee Maker to świetny wybór zarówno dla początkujących kawoszy jak i profesjonalistów.


Jak działa Aeropress i dlaczego warto go mieć?


Aeropress ma charakterytyczny kształt strzykawki przez którą przeciskamy zaparzoną kawę, która przelewa się przez okrągły filtr. Połączenie metody ciśnieniowej i przelewowej sprawia, że kawa z Aeropressu ma bardzo charakterystyczny, pełny smak, a sama budowa tego urządzenia pozwala na rożne eksperymenty. Kawę w Aeropressie można zaparzyć na dwa sposoby — metodą klasyczną i odwróconą. Dodatkowo manipulując grubością zmielenia kawy, temperaturą wody oraz czasem parzenia i przeciskania możemy wpłynąć na smak kawy i dostosować ją do naszych preferencji.

Produkowane przez AeroPress akcesoria, to tak naprawdę zestaw startowy, który zawiera wszystko czego potrzebujecie do rozpoczęcia parzenia — łyżkę do odmierzania porcji kawy, mieszadło, 100 filtrów i wylewkę. Zaraz po rozpakowaniu możemy przystąpić do zalewania kawy i cieszenia się efektami. Przewagą Aeropressu nad dripem jest brak konieczności użycia wagi przy parzeniu. Oczywiście byłoby idealnie gdybyśmy codziennie przygotowywali kawę z precyzyjną wagą, ale budowa Aeropressu umożliwia poradzenie sobie bez tego i otrzymanie bardzo zadowalających rezultatów. Dodatkowym atutem AeroPressu jest łatwy do utrzymania, wytrzymały materiał, z którego jest zbudowany oraz duża dostępność części zamiennych.

AeroPress do kawy sprawdza się w dosłownie każdych warunkach. W zaciszu domowej kuchni, w trasie, w pracy i na szczycie góry. O jakim miejscu na świecie nie pomyślicie, o ile macie dostęp do kawy i gorącej wody uda Wam się przygotować smaczną kawę z AeroPressu. Niewielkie rozmiary sprawiają, że z łatwością zmieścimy go w najmniejszej kuchni i upchniemy w każdym plecaku.


Aeropress - sklep


Aeropress gdzie kupić? Oczywiście na coffeedesk.pl lub w jednej z naszych kawiarni w Warszawie i Kołobrzegu. Aeropress sklep stacjonarny — jeśli zdecydujecie się na zakup Aeropressu w kawiarni nasi bariści z pewnością pokażą Ci jak zaparzyć w nim kawę i doradzą jakie ziarna będą smakowały najlepiej.

Aeropress cena — wielką zaletą tego niewielkiego zaparzacza do kawy jest jego niska cena, za mniej niż dwieście złotych otrzymacie zaparzacz do kawy do zadań specjalnych. Dodatkowo często możecie złapać Aeropress w dobrej promocji i zaoszczędzić! Aeropress doskonale nadaje się jako pierwszy zaparzacz, od którego rozpoczniemy przygodę z kawą alternatywną. Aeropress jest też świetnym pomysłem na prezent dla początkującego kawosza. A jeśli zakochacie się w parzeniu kawy za pomocą strzykawki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmierzyć się z innymi baristami amatorami i profesjonalistami na corocznych Mistrzostwach Aeropressu.