Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Kawa z palarni SIMPLo

SIMPLo to warszawska palarnia kaw jakości speciality (ponad 80 punktów w ocenie SCA). Kawy są palone w tradycyjnym piecu bębnowym w ilościach nieprzemysłowych, dla najbardziej wymagających. Każda piętnastokilogramowa partia kawy jest palona przez eksperta i testowana przed zapakowaniem. Gwarantuje to tylko najlepsze i poprawnie wypalone ziarna w opakowaniu.

Niezależnie od tego, jaką kawę lubisz – espresso, przelewy, kawę z mlekiem, SIMPLo nigdy Cię nie zawiedzie. Dlaczego? Ponieważ kawa SIMPLo pochodzi od doświadczonych zawodników na rynku kawowym, którzy znają się na rzeczy i zawsze trafiają w gusta miłośników kawy.

Palarnia kawy SIMPLo przyjmuje prostą filozofię – wierzą, że życie nie musi być trudne i skomplikowane. Życie składa się z prostych przyjemności, a picie kawy jest zdecydowanie jedną z nich. W piciu kawy nie powinno chodzić o fikuśne sprzęty, skomplikowane receptury, dokładne mierzenie każdego parametru. Najważniejsze w kawie jest doświadczenie jej picia,  chodzi o moment w którym kofeina rozjaśnia nasz umysł i dzień, nic więcej. Ta idea przyświeca SIMPLo przy wypalaniu kawy o bezkompromisowej jakości. Bo ostatecznie taki jest cel, aby dostarczać ludziom najlepszą kawę, bez zbędnego wymyślania.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.