Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Kawa New York

Kawy New York są autentyczne jak toskański charakter. Wszystko zaczęło się w 1930 roku, w miejscowości Montecatini Terme. Ugo Incerpi, właściciel baru NEW YORK, chcąc zadowolić swoich wyrafinowanych klientów, którzy korzystali z uroków toskańskiej natury i wód termalnych, postanowił samodzielnie wypalać kawę. Jego kawa była tak dobra, że w krótkim czasie jej popularność zaczęła przyciągać gości z różnych części Włoch.
 
Po II Wojnie Światowej Loretta, córka Ugo Incerpi, poślubiła Oscara Onori, który jako ekspert agronom przekształcił dotychczasową działalność w palarnię zdolną do dystrybucji kawy na całą Toskanię. Dzięki konsolidacji, rozwojowi i mądrze przekazywanej wiedzy z pokolenia na pokolenie, Caffe NEW YORK stała się znaną i cenioną marką na całym świecie. Smakując filiżanki kawy New York, zamknij oczy i pomyśl, że zawiera ona 80 lat rodzinnej tradycji.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.