Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Knock

Knock został założony w 2010 roku w Edynburgu, w Szkocji, przez przyjaciół Petera Kilpatricka i Dr. Uwe Steina, których wspólna pasja do kawy, designu i inżynierii doprowadziła do utworzenia małej firmy oferującej precyzyjne, ręcznie wykonane akcesoria do kawy. Współpracując z lokalnymi rzemieślnikami, szybko stworzyli asortyment komercyjnych tamperów do kawy, które zyskały popularność wśród baristów w wielu  kawiarniach na terenie Wielkiej Brytanii.

W 2013 roku nastąpiło długo planowane rozszerzenie portfolio o ręczne młynki do kawy. To wtedy po raz pierwszy pojawiły się znane modele Hausgrind i Feldgrind, które szybko zyskały reputację jednych z najlepiej wykonanych i najbardziej innowacyjnych ręcznych młynków na rynku. W 2017 roku powstał Aergrind, stając się jednym z najwyższej jakości i najbardziej rozpoznawalnych kompaktowych młynków do kawy na świecie.

W 2022 roku firma rozrosła się w zespół oddanych specjalistów, którzy ciężko pracują nad rozwijaniem, projektowaniem i budowaniem wysokiej jakości młynków do kawy i akcesoriów, które są cenione na całym świecie ze względu na swoją niezawodność, wytrzymałość i jakość. Wszystko wciąż jest projektowane i ręcznie wykonane w Edynburgu.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.