Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Kawa Java

Java Coffee Company to pierwsza polska palarnia. Palarnia kawy Java powstała w 2001 roku w Warszawie. Głównym założeniem firmy od początku było wypalanie wyłącznie wysokiej jakości ziaren 100% Arabiki. Firma ta może poszczycić się między innymi tym, że jako pierwsza w Polsce została certyfikowanym producentem kaw Fairtrade. Java Coffee bierze czynny udział w programie Cup of Excellence oraz propaguje alternatywne metody zaparzania i picia czarnej kawy. Ponadto palarnia utworzyła dział szkoleń Java University, którego celem jest podniesienie świadomości i wiedzy na tematy związane z kawą. Znak rozpoznawczy Java Coffee Company to dobra jakość ziaren i znajomość ich historii - od sposobu uprawy krzewów kawy po proces obróbki.

Java Coffee Company kładzie duży nacisk na to, aby wypalane przez nich kawy były zawsze wysokiej jakości oraz żeby każdy farmer i inne osoby uczestniczące w produkcji kawy, a także dostarczeniu jej otrzymały godziwą zapłatę. Oferta palarni jest nie tylko bogata w pyszne kawy z segmentu specialty, ale także w kolorowe opakowania, które ozdobione zostały ciekawymi grafikami.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.