Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Or Tea?

Kawa czy herbata? - stąd właśnie swoją nazwę wzięła Or Tea? Firma została założona w 2010 roku w Hong Kongu i od początku zajmowała się dystrybucją herbat z Chin. Od 2015 roku marka jest obecna również na rynkach europejskich i z powodzeniem dostosowuje tradycyjne smaki do współczesnych potrzeb.

Czy herbata może zastąpić kawę? Według Or Tea? tak! To herbaty i mieszanki bez sztucznych dodatków. Wiele z nich pochodzi z upraw organicznych, a pozostała część z niewielkich farm, które nie zawsze chcą poddawać się certyfikacji. Są tu zarówno tradycyjne smaki, jak i oryginalne mieszanki. Eleganckie opakowania przedstawiają unikalne historie, a torebki składają się z biodegradowalnych materiałów.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.