Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

The Coffee Collective - kawy z palarni

The Coffee Collective to renomowana mikropalarnia mieszcząca się w Kopenhadze. Od 2007 roku nieprzerwanie jest łącznikiem pomiędzy rolnikami a finalnymi klientami - roasterzy pozyskują kawę bezpośrednio u hodowców, zapewniając im sprawiedliwe wynagrodzenie, nadrzędną wartością, która im przyświeca jest przede wszystkim transparentność. Dobrze znają także bezpośrednie potrzeby klientów, ponieważ The Coffee Collective to poza palarnią także sklep i cztery kawiarnie oraz od niedawna również piekarnia. Ekipę składającą się na Coffee Collective łączy podobne podejście do etyki pracy i zamiłowanie do kawy wysokiej jakości. Wśród oferowanych kaw można znaleźć jedynie ziarniste kawy jakości speciality, pochodzące z różnych zakątków świata. Za sukcesem palarni stoi silny zespół, składający się między innymi z Mistrza Świata Barista, Mistrza Świata Cup Tasting, oraz wielokrotnych mistrzów Danii i Finlandii w wielu kawowych dyscyplinach! Coffee Collective Copenhagen to konieczny przystanek na kawowej mapie jeśli znajdziecie się kiedyś w Danii.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.