Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Kawa z palarni Savage CoffeesSavage Coffees to kolektyw producentów kawy pracujący na wspólny cel, jakim jest podnoszenie jakości kawy od uprawy do samej filiżanki. Kawa Savage Coffees jest wyjątkowa i głęboko zakorzeniona w niezwykłym krajobrazie Panamy. Ziarno doskonale odzwierciedla położenie upraw i panujące tam warunki.

Savage Coffees to niepowtarzalne doznania smakowe, które udaje się osiągnąć dzięki zaawansowanym technikom przetwarzania i bezkompromisowym standardom jakości. Stosuje się tu unikalne metody obróbki, takie jak przedłużona fermentacja na zimno, proces chłodzenia, maceracja węglowa, oraz tradycyjna przedłużona obróbka naturalna i myta. Przy produkcji często używane sa metody rolnictwa biodynamicznego.

Savage Coffees to projekt zapoczątkowany przez Jamisona Savage, właściciela znanych farm Finca Deborah i Morgan Estate, w regionie Boquete w Panamie. Terroir, warunki środowiskowe, w których produkowana jest kawa Savage Coffees, są idealne do produkcji jej najszlachetniejszych odmian. Wszystkie kawy uprawiane są tam w cieniu, na bogatych w składniki odżywcze glebach wulkanicznych. Jamison Savage uważa, że ​​kawowiec najlepiej rośnie w otoczeniu naturalnej flory i fauny. Nie używa pestycydów ani chemikaliów.

Jamison Savage od ponad dekady doskonali swoje techniki przetwarzania kawy i stał się jednym z najbardziej innowacyjnych producentów kawy na świecie. Jego farmy wygrywają prestiżowe konkursy kawowe na całym świecie. Savage Coffees angażuje się we współpracę z tymi, dla których istotny jest szacunek dla ekologii i podzielają wspólne wartości, takie jak zrównoważony rozwój, jakość i innowacyjność.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.