Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot

Profesjonalne ekspresy ciśnieniowe Promac

Nazwa Pro(fessional) mac(hines) odzwierciedla założenie firmy, którym jest produkcja profesjonalnych maszyn do kawy, zaawansowanych technologicznie, a zarazem łatwych w użyciu.
Firma Promac z grupy Rancilio została założona w 1982 roku dzięki grupie profesjonalistów z dziedziny ekspresów do kawy. Firma bardzo szybko się rozwinęła i zaznaczyła swoją obecność na arenie międzynarodowej, zdobywając zaufanie swoich klientów. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz stała kontrola linii produkcyjnych sprawiają, że produkowane przez Promac urządzenia są niezwykle niezawodne i trwałe. System thermosiphonic zastosowany w ekspresach ciśnieniowych gwarantuje stałą temperaturę wody wewnątrz grupy, dzięki czemu każde przygotowane espresso będzie smakowało jednakowo.

Odbierz 20 zł na pierwsze zakupy*

Zapisz się do newslettera, a otrzymasz kod rabatowy na swoje pierwsze kawowe zakupy w Coffeedesk. Nie przegap też wszystkich naszych nowości i najaktualniejszych artykułów na blogu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Rabat przy zakupach za minimum 199 zł, zniżka jest jednorazowa.