Bunn - ekspres przelewowy ITCBA Platinum PRO
w tym VAT
Powiadomienie o dostępności
Zapisz się do newslettera Coffeedesk, a my poinformujemy Cię, gdy tylko szukany przez Ciebie produkt wróci na nasze półki.
BUNN Infusion Series Platinum Pro to kompleksowe rozwiązanie do parzenia napojów, zaprojektowane z myślą o przygotowywaniu szerokiej gamy produktów w jednym, kompaktowym systemie. Od cold brew i mrożonej kawy, po gorącą kawę, herbatę oraz lemoniadę – ten wszechstronny zaparzacz zapewnia wyjątkową wydajność, jednocześnie oszczędzając miejsce na blacie i upraszczając obsługę. Dzięki mniejszej liczbie urządzeń do zarządzania, system redukuje nakład pracy, przyspiesza obsługę i zwiększa efektywność baru kawowego.
Cechy:
- Opcjonalna obsługa zdalnego monitorowania BUNNlink (wymagany zestaw instalacyjny).
- Zaprojektowany, aby sprostać różnorodnym potrzebom – to kompleksowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, pozwalające użytkownikom na bezproblemowe parzenie szerokiej gamy napojów wysokiej jakości.
- Idealne rozwiązanie dla firm ceniących zarówno różnorodność, jak i optymalizację przestrzeni.
- Zestaw zawiera lejki zarówno do kawy, jak i do herbaty.
- Usprawnij swoją działalność dzięki maksymalizacji wydajności i minimalizacji wysiłku; urządzenie zaprojektowano tak, aby dostarczać klientom wyjątkowe napoje.
- Możliwość parzenia według różnorodnych receptur w temperaturach od 38°C do 97°C oraz w temperaturze otoczenia (na żądanie).
- Wszechstronność łączy się z jakością dzięki innowacyjnej konstrukcji, która płynnie integruje najnowocześniejszą technologię z funkcjami przyjaznymi dla użytkownika.
- Ekskluzywna głowica natryskowa Peak Extraction jest wielokierunkowa i posiada 17 otworów, co zapewnia najwyższą równomierność ekstrakcji.
- Technologia głowicy SmartWAVE zapewnia najlepszą w branży równomierność ekstrakcji, pozwalając uzyskać kawę o wyjątkowo gładkim smaku.
- Zintegrowana, składana taca umożliwia parzenie bezpośrednio do karafek termicznych i termosów konferencyjnych (airpotów).
- Elektroniczne blokady lejków zapobiegają ich wyjęciu przed całkowitym zakończeniem procesu ściekania napoju.
SPECYFIKACJA
| Typ wtyczki | NEMA 5-15P |
| Cyfrowa kontrola zaparzania | Tak |
| Konfiguracja elektryczna 1 | 120/208 V / 2650,0 W / 13,0 A / 1 faza / 60,0 Hz / 3-przewodowe |
| Konfiguracja elektryczna 2 | 120/240 V / 3500,0 W / 15,0 A / 1 faza / 60,0 Hz / 3-przewodowe |
| Konfiguracja elektryczna 3 | 120 V / 1700,0 W / 14,0 A / 1 faza / 60,0 Hz / 2-przewodowe |
| Konfiguracja elektryczna 4 | 120 V / 1700 W / 14,0 A / 1-fazowe / 60 Hz / 2-przewodowe |
| Dostęp do wody | Podłączone do sieci wodociągowej |
| Min/Max ciśnienie wody (PSI) | 20.0 / 90.0 |
| Wymagane natężenie przepływu | 1.25 |
| Złączka wodna | Złączka z gwintem zewnętrznym typu flare 3/8" |
| BrewWISE® | Tak |
| Interfejs między warzelnią a młynem | Bezprzewodowy |
| Typ lejka | Czarny plastikowy lejek Smart Funnel |
| Zamknięcie lejka | Tak |
| Wysokość | 89 cm |
| Szerokość | 25,4 cm |
| Głębokość | 61,7 cm |
| Objętość jednostki | 0,29 m3 |
| Waga jednostki | 35,4 kg |
| Producent: | BUNN |
|---|---|
| Typ produktu: | Ekspresy |
| Indeks: | 2601030113 |
BUNN Infusion Series Platinum Pro to kompleksowe rozwiązanie do parzenia napojów, zaprojektowane z myślą o przygotowywaniu szerokiej gamy produktów w jednym, kompaktowym systemie. Od cold brew i mrożonej kawy, po gorącą kawę, herbatę oraz lemoniadę – ten wszechstronny zaparzacz zapewnia wyjątkową wydajność, jednocześnie oszczędzając miejsce na blacie i upraszczając obsługę. Dzięki mniejszej liczbie urządzeń do zarządzania, system redukuje nakład pracy, przyspiesza obsługę i zwiększa efektywność baru kawowego.
Cechy:
- Opcjonalna obsługa zdalnego monitorowania BUNNlink (wymagany zestaw instalacyjny).
- Zaprojektowany, aby sprostać różnorodnym potrzebom – to kompleksowe rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, pozwalające użytkownikom na bezproblemowe parzenie szerokiej gamy napojów wysokiej jakości.
- Idealne rozwiązanie dla firm ceniących zarówno różnorodność, jak i optymalizację przestrzeni.
- Zestaw zawiera lejki zarówno do kawy, jak i do herbaty.
- Usprawnij swoją działalność dzięki maksymalizacji wydajności i minimalizacji wysiłku; urządzenie zaprojektowano tak, aby dostarczać klientom wyjątkowe napoje.
- Możliwość parzenia według różnorodnych receptur w temperaturach od 38°C do 97°C oraz w temperaturze otoczenia (na żądanie).
- Wszechstronność łączy się z jakością dzięki innowacyjnej konstrukcji, która płynnie integruje najnowocześniejszą technologię z funkcjami przyjaznymi dla użytkownika.
- Ekskluzywna głowica natryskowa Peak Extraction jest wielokierunkowa i posiada 17 otworów, co zapewnia najwyższą równomierność ekstrakcji.
- Technologia głowicy SmartWAVE zapewnia najlepszą w branży równomierność ekstrakcji, pozwalając uzyskać kawę o wyjątkowo gładkim smaku.
- Zintegrowana, składana taca umożliwia parzenie bezpośrednio do karafek termicznych i termosów konferencyjnych (airpotów).
- Elektroniczne blokady lejków zapobiegają ich wyjęciu przed całkowitym zakończeniem procesu ściekania napoju.
SPECYFIKACJA
| Typ wtyczki | NEMA 5-15P |
| Cyfrowa kontrola zaparzania | Tak |
| Konfiguracja elektryczna 1 | 120/208 V / 2650,0 W / 13,0 A / 1 faza / 60,0 Hz / 3-przewodowe |
| Konfiguracja elektryczna 2 | 120/240 V / 3500,0 W / 15,0 A / 1 faza / 60,0 Hz / 3-przewodowe |
| Konfiguracja elektryczna 3 | 120 V / 1700,0 W / 14,0 A / 1 faza / 60,0 Hz / 2-przewodowe |
| Konfiguracja elektryczna 4 | 120 V / 1700 W / 14,0 A / 1-fazowe / 60 Hz / 2-przewodowe |
| Dostęp do wody | Podłączone do sieci wodociągowej |
| Min/Max ciśnienie wody (PSI) | 20.0 / 90.0 |
| Wymagane natężenie przepływu | 1.25 |
| Złączka wodna | Złączka z gwintem zewnętrznym typu flare 3/8" |
| BrewWISE® | Tak |
| Interfejs między warzelnią a młynem | Bezprzewodowy |
| Typ lejka | Czarny plastikowy lejek Smart Funnel |
| Zamknięcie lejka | Tak |
| Wysokość | 89 cm |
| Szerokość | 25,4 cm |
| Głębokość | 61,7 cm |
| Objętość jednostki | 0,29 m3 |
| Waga jednostki | 35,4 kg |
| Producent: | BUNN |
|---|---|
| Typ produktu: | Ekspresy |
| Indeks: | 2601030113 |