Fentimans Victorian Lemonade - Napój 275 ml
w tym VAT
Victorian Lemonade - idealny sposób na letnie orzeźwienie! Gazowana lemoniada ochłodzi każdego nawet w największe upały. Na każdą butelkę składa się sok z 1,5 cytryny! W pełni wegańska i bez glutenu. Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, sok cytrynowy odtworzony z zagęszczonego soku (19%), ekstrakt z fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, koncentrat soku gruszkowego, drożdże), cukier, syrop glukozowy, koncentrat soku gruszkowego, stabilizator: pektyny, naturalne aromaty (cytrynowy, pomarańczowy), regulator kwasowości: winiany potasu , substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, napary ziołowe: z przetacznika, owoców jałowca. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 124/29 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 6,1 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 275 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 275 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396222341 |
| Indeks: | 0301000030 |
| Data przydatności: | 28.03.2027 |
Victorian Lemonade - idealny sposób na letnie orzeźwienie! Gazowana lemoniada ochłodzi każdego nawet w największe upały. Na każdą butelkę składa się sok z 1,5 cytryny! W pełni wegańska i bez glutenu. Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, sok cytrynowy odtworzony z zagęszczonego soku (19%), ekstrakt z fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, koncentrat soku gruszkowego, drożdże), cukier, syrop glukozowy, koncentrat soku gruszkowego, stabilizator: pektyny, naturalne aromaty (cytrynowy, pomarańczowy), regulator kwasowości: winiany potasu , substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, napary ziołowe: z przetacznika, owoców jałowca. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 124/29 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 6,1 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 275 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 275 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396222341 |
| Indeks: | 0301000030 |
| Data przydatności: | 28.03.2027 |