Fentimans Rose Lemonade - Napój 275 ml
w tym VAT
Rose Lemonade - różana lemoniada przygotowana z cytryn i olejku z róż uprawianych w słynnej Dolinie Róż w Bułgarii. Najwyższy poziom orzeźwienia w szklanej butelce. Niezwykły aromat i naturalne składniki. W stu procentach bezglutenowy i wegański napój. Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, fruktoza, cukier, klarowny sok cytrynowy z zagęszczonego soku (6%), koncentrat soku gruszkowego (5%), ekstrakt z fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, koncentrat soku gruszkowego, drożdże), naturalne aromaty, kwasy: kwas winowy, kwas cytrynowy, koncentrat: ze słodkich ziemniaków, marchwi, jabłka, hibiskusa, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, olejek różany bułgarski. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 88/21 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 275 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 275 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396738576 |
| Indeks: | 0301000029 |
| Data przydatności: | 28.04.2027 |
Rose Lemonade - różana lemoniada przygotowana z cytryn i olejku z róż uprawianych w słynnej Dolinie Róż w Bułgarii. Najwyższy poziom orzeźwienia w szklanej butelce. Niezwykły aromat i naturalne składniki. W stu procentach bezglutenowy i wegański napój. Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, fruktoza, cukier, klarowny sok cytrynowy z zagęszczonego soku (6%), koncentrat soku gruszkowego (5%), ekstrakt z fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, koncentrat soku gruszkowego, drożdże), naturalne aromaty, kwasy: kwas winowy, kwas cytrynowy, koncentrat: ze słodkich ziemniaków, marchwi, jabłka, hibiskusa, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, olejek różany bułgarski. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 88/21 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 275 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 275 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396738576 |
| Indeks: | 0301000029 |
| Data przydatności: | 28.04.2027 |