Fentimans Mandarin & Seville Orange Jigger - Napój 275 ml
w tym VAT
Fentimans Mandarin & Seville Orange Jigger - połączenie mandarynek, ziół, imbiru i skórki pomarańczy prosto z hiszpańskiej Sewilli. Pyszna kompozycja łączy w sobie sok z ośmiu mandarynek, skórkę pomarańczy oraz aromatyczne zioła. Napój jest bezglutenowy i w stu procentach wegański. Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: sok mandarynkowy odtworzony z zagęszczonego soku (50%), woda gazowana, ekstrakt z fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, koncentrat soku gruszkowego, drożdże), cukier, naturalne aromaty pomarańczowe, napary ziołowe: z przetacznika, owoców jałowca. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 168/39 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 8,9 g |
| w tym cukry | 7,9 g |
| Błonnik | 0,2 g |
| Białko | <0,3 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 275 m
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 275 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396322775 |
| Indeks: | 0301000031 |
| Data przydatności: | 28.08.2027 |
Fentimans Mandarin & Seville Orange Jigger - połączenie mandarynek, ziół, imbiru i skórki pomarańczy prosto z hiszpańskiej Sewilli. Pyszna kompozycja łączy w sobie sok z ośmiu mandarynek, skórkę pomarańczy oraz aromatyczne zioła. Napój jest bezglutenowy i w stu procentach wegański. Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: sok mandarynkowy odtworzony z zagęszczonego soku (50%), woda gazowana, ekstrakt z fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, koncentrat soku gruszkowego, drożdże), cukier, naturalne aromaty pomarańczowe, napary ziołowe: z przetacznika, owoców jałowca. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 168/39 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 8,9 g |
| w tym cukry | 7,9 g |
| Błonnik | 0,2 g |
| Białko | <0,3 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 275 m
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 275 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396322775 |
| Indeks: | 0301000031 |
| Data przydatności: | 28.08.2027 |