Willie's Cacao - Czekolada 70% - Chulucanas Gold Peru 50g
w tym VAT
Ciemna czekolada zawierająca aż 70% kakao z Peru. Kompozycja gorzkiego smaku i naturalnych nut rodzynek i śliwek.
Smak rodzynek i śliwek porywa do peruwiańskiej prowincji Morropon, skąd pochodzą ziarna Criollo. Celem Williego jest możliwość odbycia smakowej podróży do danego zakątka świata, dzięki tabliczce czekolady.
Składniki: miazga kakaowa, cukier trzcinowy nierafinowany, tłuszcz kakaowy. Masa kakaowa minimum 70%.
Odpowiednie dla wegetarian. Może zawierać orzechy.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 2270/547 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 39,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 23,6 g |
| Węglowodany | 32,5 g |
| w tym cukry | 30,6 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,1 g |
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej w temperaturze 16 - 18°C.
Najlepiej spożyć w terminie 18 miesięcy od daty produkcji: patrz data stempla na opakowaniu.
| Producent: | WILLIE'S CACAO |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 50 g |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5060165580446 |
| Indeks: | 0400000041 |
| Data przydatności: | 28.04.2027 |
Ciemna czekolada zawierająca aż 70% kakao z Peru. Kompozycja gorzkiego smaku i naturalnych nut rodzynek i śliwek.
Smak rodzynek i śliwek porywa do peruwiańskiej prowincji Morropon, skąd pochodzą ziarna Criollo. Celem Williego jest możliwość odbycia smakowej podróży do danego zakątka świata, dzięki tabliczce czekolady.
Składniki: miazga kakaowa, cukier trzcinowy nierafinowany, tłuszcz kakaowy. Masa kakaowa minimum 70%.
Odpowiednie dla wegetarian. Może zawierać orzechy.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 2270/547 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 39,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 23,6 g |
| Węglowodany | 32,5 g |
| w tym cukry | 30,6 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,1 g |
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej w temperaturze 16 - 18°C.
Najlepiej spożyć w terminie 18 miesięcy od daty produkcji: patrz data stempla na opakowaniu.
| Producent: | WILLIE'S CACAO |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 50 g |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5060165580446 |
| Indeks: | 0400000041 |
| Data przydatności: | 28.04.2027 |