Zestaw herbat Moomin 2x
w tym VAT
Powiadomienie o dostępności
Zapisz się do newslettera Coffeedesk, a my poinformujemy Cię, gdy tylko szukany przez Ciebie produkt wróci na nasze półki.
Black Tea Mulberry jest mieszanką czarnej herbaty z dodatkiem melona, morwy, kwiatów pomarańczy i kwiatów aksamitki. Szczególnie wyczuwalna jest morwa.
| Producent: | TEMINISTERIET |
|---|---|
| Forma herbaty: | Sypana |
| Kraj pochodzenia: | Szwecja |
| Opakowanie: | 100 g |
| Typ produktu: | Herbata |
| EAN: | 7340023001657 |
| Indeks: | 0200000368 |
| Data przydatności: | 01.02.2028 |
| Producent: | TEMINISTERIET |
|---|---|
| Forma herbaty: | Sypana |
| Kraj pochodzenia: | Szwecja |
| Opakowanie: | 100 g |
| Typ produktu: | Herbata |
| EAN: | 7340023001602 |
| Indeks: | 0200000363 |
| Data przydatności: | 01.10.2027 |
Black Tea Mulberry jest mieszanką czarnej herbaty z dodatkiem melona, morwy, kwiatów pomarańczy i kwiatów aksamitki. Szczególnie wyczuwalna jest morwa.
| Producent: | TEMINISTERIET |
|---|---|
| Forma herbaty: | Sypana |
| Kraj pochodzenia: | Szwecja |
| Opakowanie: | 100 g |
| Typ produktu: | Herbata |
| EAN: | 7340023001657 |
| Indeks: | 0200000368 |
| Data przydatności: | 01.02.2028 |
| Producent: | TEMINISTERIET |
|---|---|
| Forma herbaty: | Sypana |
| Kraj pochodzenia: | Szwecja |
| Opakowanie: | 100 g |
| Typ produktu: | Herbata |
| EAN: | 7340023001602 |
| Indeks: | 0200000363 |
| Data przydatności: | 01.10.2027 |