Zestaw kaw Lavazza Crema e Aroma 1 kg + Pellini Top Originale 1 kg + COFFEE PLANT Chocolate Bomb 1 kg
Data palenia: 10.04.2026
w tym VAT
Wyśmienita mieszanka najlepszych odmian Arabiki i Robusty. Jej intensywny smak na długo pozostaje w ustach, a trwała pianka podkreśla jej wykwintność.
Szczególnie polecana amatorom lekkiego espresso, popularna w wielu kawiarniach i restauracjach. Ze względu na niewielkie wymagania sprzętowe serwowana jest również w domach i biurach.
Kawa ziarnista, o normalnym poziomie zawartości kofeiny.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | LAVAZZA |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 50/50 |
| Kraj palarni: | Włochy |
| Nuty smakowe: | czekoladowe, orzechowe |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Wyczuwalne nuty: | czekolada, orzechy |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 8000070024441 |
| Indeks: | 0101000277 |
| Data przydatności: | 30.03.2027 |
| Producent: | PELLINI |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Kraj palarni: | Włochy |
| Nuty smakowe: | słodkie |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Wyczuwalne nuty: | słodkie |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 8001685092702 |
| Indeks: | 0101000467 |
| Data przydatności: | 06.04.2027 |
| Producent: | COFFEE PLANT |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Wysokie |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Brazylia, Indie |
| Kwasowość: | Niska |
| Nuty smakowe: | czekoladowe, orzechowe, słodkie |
| Odmiana: | Blend |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Słodycz: | Wysoka |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Natural |
| Wyczuwalne nuty: | Mleczna czekolada, kakao, rodzynki, orzechy |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 5904800242248 |
| Indeks: | 2101031263 |
Wyśmienita mieszanka najlepszych odmian Arabiki i Robusty. Jej intensywny smak na długo pozostaje w ustach, a trwała pianka podkreśla jej wykwintność.
Szczególnie polecana amatorom lekkiego espresso, popularna w wielu kawiarniach i restauracjach. Ze względu na niewielkie wymagania sprzętowe serwowana jest również w domach i biurach.
Kawa ziarnista, o normalnym poziomie zawartości kofeiny.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | LAVAZZA |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 50/50 |
| Kraj palarni: | Włochy |
| Nuty smakowe: | czekoladowe, orzechowe |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Wyczuwalne nuty: | czekolada, orzechy |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 8000070024441 |
| Indeks: | 0101000277 |
| Data przydatności: | 30.03.2027 |
| Producent: | PELLINI |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Kraj palarni: | Włochy |
| Nuty smakowe: | słodkie |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Wyczuwalne nuty: | słodkie |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 8001685092702 |
| Indeks: | 0101000467 |
| Data przydatności: | 06.04.2027 |
| Producent: | COFFEE PLANT |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Wysokie |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Brazylia, Indie |
| Kwasowość: | Niska |
| Nuty smakowe: | czekoladowe, orzechowe, słodkie |
| Odmiana: | Blend |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | ekspres ciśnieniowy, ekspres kolbowy, kawiarka |
| Stopień palenia: | Ciemny |
| Słodycz: | Wysoka |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 1 kg |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Natural |
| Wyczuwalne nuty: | Mleczna czekolada, kakao, rodzynki, orzechy |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 5904800242248 |
| Indeks: | 2101031263 |