Kawiarka to kawowy klasyk, który nigdy nie wyjdzie z mody. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących intensywnych doznań i esencjonalnych poranków. Świetny pomysł na świąteczny prezent! Jaka jest najlepsza kawiarka? Zobaczcie, czym różnią się od siebie i wybierzcie tę idealną!

Psst! A tutaj zerknijcie, jak najlepiej przygotować kawę w kawiarce.

G.A.T. Fashion 2tz

Zaczynamy od minimalizmu, czyli klasyczna, aluminiowa kawiarka o pojemności dwóch filiżanek (każda po ok. 50ml). Do tego klasyczny design i bardzo ładne, czarne, matowe wykończenie to świetne rozwiązanie dla jednej – dwóch osób, a przy tym bez rujnowania portfela!

najlepsza kawiarka

G.A.T Fashion 2tz dostępna jest tutaj!

G.A.T. Minni Plus 3tz

A gdy poszukujemy nietypowych rozwiązań projektowych i nieco większej pojemności (tu na trzy filiżanki), G.A.T. Minni Plus na pewno powinna znaleźć się na celowniku. Przyciąga wzrok bardzo mocno!

kawiarka na prezent

Ładna, prawda?

Bialetti Express 3tz

Pozostając przy klasyce, ale także o niebanalnym wyglądzie, koniecznie zerknijcie na ten model Bialetti. Przykład ponadczasowego wyglądu z modnym, żywym, czerwonym kolorem.

najlepsza kawiarka

Komu czerwień świąteczną, komu?

Bialetti Venus 6tz

Kiedy w kuchni króluje kuchenka indukcyjna, problemem mogą być nie tylko niedostosowane garnki, ale i kawiarki. Ten model Bialetti bez problemu przygotuje pyszną kawę także na tego typu kuchenkach.

najlepsza kawiarka

Nie dość, że ładna, to jeszcze działa na indukcji!

Bialetti Easy Timer 3tz

Nieco więcej ekstrawagancji? Ten model Bialetti nie potrzebuje kuchenki. To wersja elektryczna, wzbogacona jednocześnie o timer, dzięki któremu kawiarka sama przygotuję kawę o wyznaczonej godzinie.

najlepsza kawiarka

Pełna wygoda i kontrola

G.A.T. Gatpuccino 4tz

Tu mamy już pełną rozpustę, bo zestaw ten nie tylko przygotuje kawę, ale do tego spieni mleko, tworząc pyszne, mleczne napoje!

najlepsza kawiarka

Z mleczkiem? Proszę bardzo!