Fentimans - Cherry Cola - Napój 275 ml
w tym VAT
Cherry Cola - doskonały smak łączący tradycyjną Colę ze słodkimi wiśniami. Mix naturalnych składników i tradycyjny smak wiśniowej Coli. Napój wegański i bezglutenowy. Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, ekstrakt z fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, koncentrat soku gruszkowego, drożdże), cukier, sok wiśniowy odtworzony z zagęszczonego soku (3%), aromaty, barwnik: karmel E150d, kwas: kwas fosforowy E338, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, aromat: kofeina. Zawiera cukry, substancję słodzącą i kofeinę.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 87/20 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 275 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 275 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396738736 |
| Indeks: | 0301000028 |
| Data przydatności: | 28.05.2027 |
Cherry Cola - doskonały smak łączący tradycyjną Colę ze słodkimi wiśniami. Mix naturalnych składników i tradycyjny smak wiśniowej Coli. Napój wegański i bezglutenowy. Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, ekstrakt z fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, koncentrat soku gruszkowego, drożdże), cukier, sok wiśniowy odtworzony z zagęszczonego soku (3%), aromaty, barwnik: karmel E150d, kwas: kwas fosforowy E338, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, aromat: kofeina. Zawiera cukry, substancję słodzącą i kofeinę.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 87/20 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 275 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 275 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396738736 |
| Indeks: | 0301000028 |
| Data przydatności: | 28.05.2027 |