Willie's Cacao - Czekolada - Clementina's Almonds 50g
Data palenia: 27.03.2027
w tym VAT
Czekolada mleczna z klementynką i migdałami 50g. Wyśmienita czekolada rzemieślnicza. 100% naturalna.
Miękkie, miodowe nuty klementynki wirują w pięknym śródziemnomorskim tańcu z migdałami.
Składniki: cukier trzcinowy nierafinowany, miazga kakaowa, mleko pełne w proszku (17%), migdały (16%), tłuszcz kakaowy, olejek klementynkowy (0,1%). Masa kakaowa minimum 44%.
Odpowiednie dla wegetarian.
Wartości odżywcze na 100g:
| Wartość energetyczna | 2404/578 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 40,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19,6 g |
| Węglowodany | 40,2 g |
| w tym cukry | 36,6 g |
| Białko | 11,6 g |
| Sól | 0,2 g |
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej w temperaturze 16 - 18°C.
Najlepiej spożyć w terminie 14 miesięcy od daty produkcji: patrz data stempla na opakowaniu.
| Producent: | WILLIE'S CACAO |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 50 g |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5060165583751 |
| Indeks: | 2401000003 |
Czekolada mleczna z klementynką i migdałami 50g. Wyśmienita czekolada rzemieślnicza. 100% naturalna.
Miękkie, miodowe nuty klementynki wirują w pięknym śródziemnomorskim tańcu z migdałami.
Składniki: cukier trzcinowy nierafinowany, miazga kakaowa, mleko pełne w proszku (17%), migdały (16%), tłuszcz kakaowy, olejek klementynkowy (0,1%). Masa kakaowa minimum 44%.
Odpowiednie dla wegetarian.
Wartości odżywcze na 100g:
| Wartość energetyczna | 2404/578 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 40,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19,6 g |
| Węglowodany | 40,2 g |
| w tym cukry | 36,6 g |
| Białko | 11,6 g |
| Sól | 0,2 g |
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej w temperaturze 16 - 18°C.
Najlepiej spożyć w terminie 14 miesięcy od daty produkcji: patrz data stempla na opakowaniu.
| Producent: | WILLIE'S CACAO |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 50 g |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5060165583751 |
| Indeks: | 2401000003 |