Zestaw Fellow kubek termiczny Matt Black + 2x napój ISH
w tym VAT
Powiadomienie o dostępności
Zapisz się do newslettera Coffeedesk, a my poinformujemy Cię, gdy tylko szukany przez Ciebie produkt wróci na nasze półki.
Carter Carry Tumbler to kubek termiczny od firmy Fellow. Jest wytrzymały, szczelny, długo utrzymuje temperaturę oraz zachwyca swoim wyjątkowym designem. Idealny wybór dla kogoś o wysokich wymaganiach względem produktu. Stworzony dla ludzi w podróży, pasuje do większości uchwytów na kubki oraz posiada specjalną nakładkę Splash Guard zapobiegającą przypadkowemu rozlaniu napoju.
ISH SPIRITS Bezalkoholowy Cocktail MojitoISH 250 ml - Bezalkoholowy koktajl Mohito ISH Spirits. Stworzony na bazie ISH Caribbean Spiced Spirit, limonki i marokańskiej mięty zielonej z regionu El Bourouj w Maroku wraz z unikalnym destylatem wykorzystującym łupiny nasion chili, aby zapewnić delikatnie rozgrzewający charakter - to najbardziej autentyczne bezalkoholowe doświadczenie Mojito dla świadomego konsumenta.
ISH SPIRITS Bezalkoholowy Cocktail SpritzISH 250 ml - Bezalkoholowy koktajl Spritz ISH Spirits. Francuski korzeń goryczki i kora kwasii dodają goryczki, podczas gdy włoskie mandarynki, pomarańcza i cytryna zapewniają kwaskowatą świeżość. To wszystko połączono ze specjalnym destylatem wykorzystującym łupiny nasion chili, aby zapewnić delikatnie rozgrzewający charakter.
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Materiał: | ceramika i stal nierdzewna |
| Termiczny: | Tak |
| Seria: | Carry Tumbler |
| Typ produktu: | Naczynia |
| EAN: | 840228800750 |
| Indeks: | 2507010129 |
| Producent: |
Fellow Industries Inc. Florida Street 320 CA 94110 San Francisco United States |
| Importer: |
All Good S.A. Mazowiecka 24i/u9 78-100 Kołobrzeg Polska |
| Producent: | ISH SPIRITS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Austria |
| Opakowanie: | 250 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5715008111133 |
| Indeks: | 2301040022 |
| Data przydatności: | 09.01.2028 |
| Producent: | ISH SPIRITS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Austria |
| Opakowanie: | 250 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5715008100038 |
| Indeks: | 2301040021 |
| Data przydatności: | 09.01.2028 |
Carter Carry Tumbler to kubek termiczny od firmy Fellow. Jest wytrzymały, szczelny, długo utrzymuje temperaturę oraz zachwyca swoim wyjątkowym designem. Idealny wybór dla kogoś o wysokich wymaganiach względem produktu. Stworzony dla ludzi w podróży, pasuje do większości uchwytów na kubki oraz posiada specjalną nakładkę Splash Guard zapobiegającą przypadkowemu rozlaniu napoju.
ISH SPIRITS Bezalkoholowy Cocktail MojitoISH 250 ml - Bezalkoholowy koktajl Mohito ISH Spirits. Stworzony na bazie ISH Caribbean Spiced Spirit, limonki i marokańskiej mięty zielonej z regionu El Bourouj w Maroku wraz z unikalnym destylatem wykorzystującym łupiny nasion chili, aby zapewnić delikatnie rozgrzewający charakter - to najbardziej autentyczne bezalkoholowe doświadczenie Mojito dla świadomego konsumenta.
ISH SPIRITS Bezalkoholowy Cocktail SpritzISH 250 ml - Bezalkoholowy koktajl Spritz ISH Spirits. Francuski korzeń goryczki i kora kwasii dodają goryczki, podczas gdy włoskie mandarynki, pomarańcza i cytryna zapewniają kwaskowatą świeżość. To wszystko połączono ze specjalnym destylatem wykorzystującym łupiny nasion chili, aby zapewnić delikatnie rozgrzewający charakter.
| Kolor producenta: | Czarny |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Materiał: | ceramika i stal nierdzewna |
| Termiczny: | Tak |
| Seria: | Carry Tumbler |
| Typ produktu: | Naczynia |
| EAN: | 840228800750 |
| Indeks: | 2507010129 |
| Producent: |
Fellow Industries Inc. Florida Street 320 CA 94110 San Francisco United States |
| Importer: |
All Good S.A. Mazowiecka 24i/u9 78-100 Kołobrzeg Polska |
| Producent: | ISH SPIRITS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Austria |
| Opakowanie: | 250 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5715008111133 |
| Indeks: | 2301040022 |
| Data przydatności: | 09.01.2028 |
| Producent: | ISH SPIRITS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Austria |
| Opakowanie: | 250 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5715008100038 |
| Indeks: | 2301040021 |
| Data przydatności: | 09.01.2028 |