Fentimans Connoisseurs Tonic Water - Napój 200 ml
w tym VAT
Fentimans Connoisseurs Tonic Water - tonik o delikatnym ziołowym smaku. Jego łagodny charakter czyni go idealnym do łączenia z alkoholami z segmentu premium, szczególnie z ginem. Smak toniku nie dominuje, dzięki czemu drink jest odpowiednio zbalansowany. Tonik w pełni naturalny, bezglutenowy i wegański. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, cukier, kwas: kwas cytrynowy, naturalny aromat, aromat: chinina, fermentowane ekstrakty botaniczne: z owoców jałowca, liści limonki kaffir, trawy cytrynowej, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii. Zawiera cukier, substancję słodzącą, chininę.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 84/20 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 200 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 200 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396002394 |
| Indeks: | 0301000033 |
| Data przydatności: | 28.06.2027 |
Fentimans Connoisseurs Tonic Water - tonik o delikatnym ziołowym smaku. Jego łagodny charakter czyni go idealnym do łączenia z alkoholami z segmentu premium, szczególnie z ginem. Smak toniku nie dominuje, dzięki czemu drink jest odpowiednio zbalansowany. Tonik w pełni naturalny, bezglutenowy i wegański. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, cukier, kwas: kwas cytrynowy, naturalny aromat, aromat: chinina, fermentowane ekstrakty botaniczne: z owoców jałowca, liści limonki kaffir, trawy cytrynowej, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii. Zawiera cukier, substancję słodzącą, chininę.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 84/20 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 200 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 200 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396002394 |
| Indeks: | 0301000033 |
| Data przydatności: | 28.06.2027 |