Fentimans Sparkling Raspberry - Napój 275 ml
w tym VAT
Sparkling Raspberry - orzeźwiająca malinowa lemoniada pełna naturalnych składników. Najwyższy poziom orzeźwienia w szklanej butelce. Niezwykły aromat i naturalne składniki. W stu procentach bezglutenowy i wegański napój. Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, sok malinowy z zagęszczonego soku (5%), sok cytrynowy z zagęszczonego soku (5%), fruktoza, sok gruszkowy z zagęszczonego soku (2%), cukier, ekstrakt fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, sok gruszkowy z zagęszczonego soku, drożdże), stabilizator: pektyny, kwas: kwas cytrynowy, aromaty naturalne, koncentrat z aronii, koncentrat z czarnego bzu, koncentrat z jabłek, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, napary ziołowe: z przetacznika, owoców jałowca. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 74/17 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4 g |
| w tym cukry | 3,9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Objętość netto: 275 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 275 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396003483 |
| Indeks: | 0301000035 |
| Data przydatności: | 28.12.2027 |
Sparkling Raspberry - orzeźwiająca malinowa lemoniada pełna naturalnych składników. Najwyższy poziom orzeźwienia w szklanej butelce. Niezwykły aromat i naturalne składniki. W stu procentach bezglutenowy i wegański napój. Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, sok malinowy z zagęszczonego soku (5%), sok cytrynowy z zagęszczonego soku (5%), fruktoza, sok gruszkowy z zagęszczonego soku (2%), cukier, ekstrakt fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, sok gruszkowy z zagęszczonego soku, drożdże), stabilizator: pektyny, kwas: kwas cytrynowy, aromaty naturalne, koncentrat z aronii, koncentrat z czarnego bzu, koncentrat z jabłek, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, napary ziołowe: z przetacznika, owoców jałowca. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 74/17 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4 g |
| w tym cukry | 3,9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Objętość netto: 275 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 275 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396003483 |
| Indeks: | 0301000035 |
| Data przydatności: | 28.12.2027 |