Hygge - Kakao organiczne Klasyk 250g
w tym VAT
Doświadcz wyrafinowanego luksusu z Cocoa Classic, stworzonego, by zachwycać Twoje zmysły. Jego ponadczasowy smak i przytulny aromat sprawiają, że to klasyczny wybór dla wszystkich miłośników kakao.
Przygotowanie: Wymieszaj 2–3 łyżeczki proszku z gorącym mlekiem (maks. 80°C). Można również przygotować z mlekiem sojowym, migdałowym lub owsianym.
Składniki: cukier trzcinowy*, kakao w proszku* (42%). Masa kakaowa minimum 42%.
* Z rolnictwa ekologicznego.
Może zawierać soję, mleko, orzechy.
Wartość odżywcza na 100g
| Wartość energetyczna | 1649/392 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Węglowodany | 63,7 g |
| w tym cukry | 58,2 g |
| Białko | 7,6 g |
| Sól | 0,02 g |
Masa netto: 250 g
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem.
| Producent: | HYGGE! |
|---|---|
| Opakowanie: | 250 g |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 7350109960020 |
| Indeks: | 2302020048 |
| Data przydatności: | 18.12.2027 |
Doświadcz wyrafinowanego luksusu z Cocoa Classic, stworzonego, by zachwycać Twoje zmysły. Jego ponadczasowy smak i przytulny aromat sprawiają, że to klasyczny wybór dla wszystkich miłośników kakao.
Przygotowanie: Wymieszaj 2–3 łyżeczki proszku z gorącym mlekiem (maks. 80°C). Można również przygotować z mlekiem sojowym, migdałowym lub owsianym.
Składniki: cukier trzcinowy*, kakao w proszku* (42%). Masa kakaowa minimum 42%.
* Z rolnictwa ekologicznego.
Może zawierać soję, mleko, orzechy.
Wartość odżywcza na 100g
| Wartość energetyczna | 1649/392 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Węglowodany | 63,7 g |
| w tym cukry | 58,2 g |
| Białko | 7,6 g |
| Sól | 0,02 g |
Masa netto: 250 g
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem.
| Producent: | HYGGE! |
|---|---|
| Opakowanie: | 250 g |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 7350109960020 |
| Indeks: | 2302020048 |
| Data przydatności: | 18.12.2027 |