Lacava - kawa ziarnista Meksyk Dragon Natural Filter 250 g
w tym VAT
Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Meksyku, wypalona w palarni LaCava. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku wyczuwalne są nuty rokitnika, śliwki i miodu.
Kraj pochodzenia kawy: Meksyk
Region: Villacorzo, Chiapas
Farma: Santa Cruz
Metoda obróbki: Natural
Odmiana: Caturra, Bourbon
Położenie upraw: 800–1400 m n.p.m.
Punkty w cuppingu: 86 / 100 pkt
| Producent: | LACAVA |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Średnia |
| Farma: | Santa Cruz |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Meksyk |
| Kwasowość: | Wysoka |
| Nuty smakowe: | owoce tropikalne, owoce żółte, słodkie |
| Ocena w cuppingu: | 86 |
| Odmiana: | Caturra, Bourbon |
| Pochodzenie ziaren: | Meksyk |
| Położenie upraw: | 800–1400 m n.p.m. |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | Chemex, aeropress, dripper, ekspres przelewowy, french press |
| Stopień palenia: | Jasny |
| Słodycz: | Wysoka |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 250 g |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Natural |
| Wyczuwalne nuty: | Rokitnik, śliwka, miód |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 5905215163272 |
| Indeks: | 2101015092 |
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Meksyku, wypalona w palarni LaCava. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku wyczuwalne są nuty rokitnika, śliwki i miodu.
Kraj pochodzenia kawy: Meksyk
Region: Villacorzo, Chiapas
Farma: Santa Cruz
Metoda obróbki: Natural
Odmiana: Caturra, Bourbon
Położenie upraw: 800–1400 m n.p.m.
Punkty w cuppingu: 86 / 100 pkt
| Producent: | LACAVA |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Średnia |
| Farma: | Santa Cruz |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Meksyk |
| Kwasowość: | Wysoka |
| Nuty smakowe: | owoce tropikalne, owoce żółte, słodkie |
| Ocena w cuppingu: | 86 |
| Odmiana: | Caturra, Bourbon |
| Pochodzenie ziaren: | Meksyk |
| Położenie upraw: | 800–1400 m n.p.m. |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | Chemex, aeropress, dripper, ekspres przelewowy, french press |
| Stopień palenia: | Jasny |
| Słodycz: | Wysoka |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 250 g |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Natural |
| Wyczuwalne nuty: | Rokitnik, śliwka, miód |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 5905215163272 |
| Indeks: | 2101015092 |