Willie's Cacao - Czekolada 44% - Milk of the Gods 26g
w tym VAT
Powiadomienie o dostępności
Zapisz się do newslettera Coffeedesk, a my poinformujemy Cię, gdy tylko szukany przez Ciebie produkt wróci na nasze półki.
Słodkie, idealnie zbalansowane połączenie kakao i mleka. Jeśli zastanawialiście się jak mogłaby smakować czekolada stworzona przez Azteków, odpowiedź kryje się w tej kwadratowej tabliczce.
Składniki: cukier trzcinowy nierafinowany, miazga kakaowa, mleko pełne w proszku (21%), tłuszcz kakaowy. Masa kakaowa minimum 44%.
Odpowiednie dla wegetarian.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 2360/568 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 38,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 23,9 g |
| Węglowodany | 45,4 g |
| w tym cukry | 39,2 g |
| Białko | 8,2 g |
| Sól | 0,1 g |
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej w temperaturze 16 - 18°C.
Najlepiej spożyć w terminie 14 miesięcy od daty produkcji: patrz data stempla na opakowaniu.
| Producent: | WILLIE'S CACAO |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 26 g |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5060165581269 |
| Indeks: | 0400000053 |
| Data przydatności: | 26.03.2027 |
Słodkie, idealnie zbalansowane połączenie kakao i mleka. Jeśli zastanawialiście się jak mogłaby smakować czekolada stworzona przez Azteków, odpowiedź kryje się w tej kwadratowej tabliczce.
Składniki: cukier trzcinowy nierafinowany, miazga kakaowa, mleko pełne w proszku (21%), tłuszcz kakaowy. Masa kakaowa minimum 44%.
Odpowiednie dla wegetarian.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 2360/568 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 38,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 23,9 g |
| Węglowodany | 45,4 g |
| w tym cukry | 39,2 g |
| Białko | 8,2 g |
| Sól | 0,1 g |
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej w temperaturze 16 - 18°C.
Najlepiej spożyć w terminie 14 miesięcy od daty produkcji: patrz data stempla na opakowaniu.
| Producent: | WILLIE'S CACAO |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 26 g |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5060165581269 |
| Indeks: | 0400000053 |
| Data przydatności: | 26.03.2027 |