KYOTO - kawa ziarnista Meksyk Drippin All Day Washed Filter 250 g
Data palenia: 26.03.2026
w tym VAT
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Meksyku , wypalona we wrocławskiej palarni KYOTO Coffee Roasters. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku wyczuwalne są naturalne nuty przypominające orzech włoski, cukier trzcinowy, czerwone winogrona i limonke.
Kraj pochodzenia kawy: Meksyk
Region: Chiapas
Metoda obróbki: Washed
Położenie upraw: 1500 m. n.p.m.
| Producent: | KYOTO |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Średnia |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Meksyk |
| Kwasowość: | Wysoka |
| Nuty smakowe: | orzechowe, owoce cytrusowe, owoce czerwone, słodkie |
| Położenie upraw: | 1500 m n.p.m. |
| Region uprawy: | Chiapas |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | Chemex, aeropress, dripper, ekspres przelewowy, french press |
| Stopień palenia: | Jasny |
| Słodycz: | Wysoka |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 250 g |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Washed |
| Wyczuwalne nuty: | orzech włoski, cukier trzcinowy, czerwone winogrona, limomka |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 5902973704518 |
| Indeks: | 2101014825 |
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Meksyku , wypalona we wrocławskiej palarni KYOTO Coffee Roasters. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku wyczuwalne są naturalne nuty przypominające orzech włoski, cukier trzcinowy, czerwone winogrona i limonke.
Kraj pochodzenia kawy: Meksyk
Region: Chiapas
Metoda obróbki: Washed
Położenie upraw: 1500 m. n.p.m.
| Producent: | KYOTO |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Średnia |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Meksyk |
| Kwasowość: | Wysoka |
| Nuty smakowe: | orzechowe, owoce cytrusowe, owoce czerwone, słodkie |
| Położenie upraw: | 1500 m n.p.m. |
| Region uprawy: | Chiapas |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | Chemex, aeropress, dripper, ekspres przelewowy, french press |
| Stopień palenia: | Jasny |
| Słodycz: | Wysoka |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 250 g |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Washed |
| Wyczuwalne nuty: | orzech włoski, cukier trzcinowy, czerwone winogrona, limomka |
| Typ produktu: | Kawa |
| EAN: | 5902973704518 |
| Indeks: | 2101014825 |