MAMAM - kawa ziarnista Rwanda Gicumbi PB Washed Filter 250 g
Data palenia: 12.03.2026
w tym VAT
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Rwandy, wypalona przez MAMAM. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W jej smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, karmel i zielone jabłko.
Kraj pochodzenia ziaren: Rwanda
Region: Nothern Province, Gicumbi
Farma: Gicumbi
Odmiana: Red Bourbon
Metoda obróbki: Washed
Położenie upraw: 2000 m n.p.m.
Punkty w cuppingu: 86 / 100 pkt
Rześka i bardzo owocowa pozycja, która pomimo swojej wysokiej kwasowości charakteryzuje się też równie wysoką słodyczą, budującą balans i kompleksowość. Idealne odzwierciedlenie tego co lubimy w kawach z Rwandy.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | MAMAM |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Średnia |
| Farma: | Gicumbi |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Rwanda |
| Kwasowość: | Wysoka |
| Nuty smakowe: | owoce czerwone, owoce leśne, owoce zielone, słodkie |
| Ocena w cuppingu: | 86 |
| Odmiana: | Red Bourbon |
| Położenie upraw: | 2000 m n.p.m. |
| Region uprawy: | NOTHERN PROVINCE, GICUMBI |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | Chemex, aeropress, dripper, ekspres przelewowy, french press |
| Stopień palenia: | Jasny |
| Słodycz: | Średnia |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 250 g |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Washed |
| Wyczuwalne nuty: | Czerwona Porzeczka, Karmel, Zielone Jabłko |
| Typ produktu: | Kawa |
| Indeks: | 2101014961 |
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Rwandy, wypalona przez MAMAM. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W jej smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, karmel i zielone jabłko.
Kraj pochodzenia ziaren: Rwanda
Region: Nothern Province, Gicumbi
Farma: Gicumbi
Odmiana: Red Bourbon
Metoda obróbki: Washed
Położenie upraw: 2000 m n.p.m.
Punkty w cuppingu: 86 / 100 pkt
Rześka i bardzo owocowa pozycja, która pomimo swojej wysokiej kwasowości charakteryzuje się też równie wysoką słodyczą, budującą balans i kompleksowość. Idealne odzwierciedlenie tego co lubimy w kawach z Rwandy.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Producent: | MAMAM |
|---|---|
| Arabica / Robusta (proporcje): | 100% Arabica |
| Body: | Średnia |
| Farma: | Gicumbi |
| Kraj palarni: | Polska |
| Kraj pochodzenia ziaren: | Rwanda |
| Kwasowość: | Wysoka |
| Nuty smakowe: | owoce czerwone, owoce leśne, owoce zielone, słodkie |
| Ocena w cuppingu: | 86 |
| Odmiana: | Red Bourbon |
| Położenie upraw: | 2000 m n.p.m. |
| Region uprawy: | NOTHERN PROVINCE, GICUMBI |
| Specialty: | Tak |
| Sposób zaparzania: | Chemex, aeropress, dripper, ekspres przelewowy, french press |
| Stopień palenia: | Jasny |
| Słodycz: | Średnia |
| Zawartość kofeiny: | Kofeinowa |
| Opakowanie: | 250 g |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Obróbka: | Washed |
| Wyczuwalne nuty: | Czerwona Porzeczka, Karmel, Zielone Jabłko |
| Typ produktu: | Kawa |
| Indeks: | 2101014961 |