Darmowa dostawa od 199 zł
Błyskawiczna wysyłka
365 dni na zwrot
Filtrowanie i sortowanie
1 - 36 produktów z 52 dostępnych
Fellow Atmos - Pojemnik próżniowy 0,7l - Szkło

Producent: Fellow

Fellow Atmos to próżniowy pojemnik do przechowywania kawy ziarnistej. Pojemnik jest szczelny, a przechowywana w nim kawa dłużej zachowuje swoje walory smakowe. Dodatkową zaletą jest brak dodatkowych pompek - powietrze jest wypuszczane poprzez obracanie pokrywki. Cechy: - Pojemność: 700 ml (około 280 gramów kawy ziarnistej). - Wykonany ze szkła i tworzywa sztucznego. Szkło daje możliwość kontroli nad stanem zawartości. - Pozwala wydłużyć czas przydatności kawy do spożycia i jej świeżości nawet o 50%.  - Zintegrowana pompka - Próżnia jest wytwarzana poprzez przekręcanie pokrywki, dzięki czemu nie ma konieczności używania dodatkowych akcesoriów.  - Wskaźnik zamknięcia próżniowego - Zielony pierścień na wskaźniku informuje o poprawnym zamknięciu pojemnika. - Przycisk zwalniający - Wystarczy nacisnąć przycisk aby wyrównać ciśnienie i otworzyć pojemnik. - Silikonowa uszczelka - zatrzymuje powietrze, wilgoć i niechciane zapachy. - Sprawdzi się także do przechowywania innych artykułów spożywczych. W pojemniku nie należy przechowywać substancji sypkich, jak kawa mielona, czy mąka - mogą one spowodować niepoprawne działanie uszczelki. - Wymiary: średnica 11 cm, wysokość 12,5 cm. - Pojmnik należy myć ręcznie - nie jest przystosowany do mycia w zmywarce.
Promocja
Fellow Atmos - Pojemnik próżniowy 1,2l - Stal Biały Mat

Producent: Fellow

Fellow Atmos to próżniowy pojemnik do przechowywania kawy ziarnistej. Pojemnik jest wytrzymały i szczelny, a przechowywana w nim kawa dłużej zachowuje swoje walory smakowe. Dodatkową zaletą jest brak dodatkowych pompek - powietrze jest wypuszczane poprzez obracanie pokrywki. Cechy: - Pojemność: 1,2 l (około 450 gramów kawy ziarnistej). - Wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Ta wersja oferuje dużą wytrzymałość i ochronę zawartości przed promieniami UV. - Pozwala wydłużyć czas przydatności kawy do spożycia i jej świeżości nawet o 50%.  - Zintegrowana pompka - Próżnia jest wytwarzana poprzez przekręcanie pokrywki, dzięki czemu nie ma konieczności używania dodatkowych akcesoriów.  - Wskaźnik zamknięcia próżniowego - Zielony pierścień na wskaźniku informuje o poprawnym zamknięciu pojemnika. - Przycisk zwalniający - Wystarczy nacisnąć przycisk aby wyrównać ciśnienie i otworzyć pojemnik. - Silikonowa uszczelka - zatrzymuje powietrze, wilgoć i niechciane zapachy. - Sprawdzi się także do przechowywania innych artykułów spożywczych. W pojemniku nie należy przechowywać substancji sypkich, jak kawa mielona, czy mąka - mogą one spowodować niepoprawne działanie uszczelki. - Wymiary: średnica 11 cm, wysokość 16,7 cm. - Pojmnik należy myć ręcznie - nie jest przystosowany do mycia w zmywarce.
Najniższa cena: 173,90 zł
209,90 zł
Fellow Atmos - Pojemnik próżniowy 0,7l - Stal Czarny Mat

Producent: Fellow

Fellow Atmos to próżniowy pojemnik do przechowywania kawy ziarnistej. Pojemnik jest wytrzymały i szczelny, a przechowywana w nim kawa dłużej zachowuje swoje walory smakowe. Dodatkową zaletą jest brak dodatkowych pompek - powietrze jest wypuszczane poprzez obracanie pokrywki. Cechy: - Pojemność: 700 ml (około 280 gramów kawy ziarnistej). - Wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Ta wersja oferuje dużą wytrzymałość i ochronę zawartości przed promieniami UV. - Pozwala wydłużyć czas przydatności kawy do spożycia i jej świeżości nawet o 50%.  - Zintegrowana pompka - Próżnia jest wytwarzana poprzez przekręcanie pokrywki, dzięki czemu nie ma konieczności używania dodatkowych akcesoriów.  - Wskaźnik zamknięcia próżniowego - Zielony pierścień na wskaźniku informuje o poprawnym zamknięciu pojemnika. - Przycisk zwalniający - Wystarczy nacisnąć przycisk aby wyrównać ciśnienie i otworzyć pojemnik. - Silikonowa uszczelka - zatrzymuje powietrze, wilgoć i niechciane zapachy. - Sprawdzi się także do przechowywania innych artykułów spożywczych. W pojemniku nie należy przechowywać substancji sypkich, jak kawa mielona, czy mąka - mogą one spowodować niepoprawne działanie uszczelki. - Wymiary: średnica 11 cm, wysokość 12,5 cm. - Pojmnik należy myć ręcznie - nie jest przystosowany do mycia w zmywarce.
Fellow Atmos - Pojemnik próżniowy 0,4l - Szkło

Producent: Fellow

Fellow Atmos to próżniowy pojemnik do przechowywania kawy ziarnistej. Pojemnik jest szczelny, a przechowywana w nim kawa dłużej zachowuje swoje walory smakowe. Dodatkową zaletą jest brak dodatkowych pompek - powietrze jest wypuszczane poprzez obracanie pokrywki. Cechy: - Pojemność: 400 ml (około 170 gramów kawy ziarnistej). - Wykonany ze szkła i tworzywa sztucznego. Szkło daje możliwość kontroli nad stanem zawartości. - Pozwala wydłużyć czas przydatności kawy do spożycia i jej świeżości nawet o 50%.  - Zintegrowana pompka - Próżnia jest wytwarzana poprzez przekręcanie pokrywki, dzięki czemu nie ma konieczności używania dodatkowych akcesoriów.  - Wskaźnik zamknięcia próżniowego - Zielony pierścień na wskaźniku informuje o poprawnym zamknięciu pojemnika. - Przycisk zwalniający - Wystarczy nacisnąć przycisk aby wyrównać ciśnienie i otworzyć pojemnik. - Silikonowa uszczelka - zatrzymuje powietrze, wilgoć i niechciane zapachy. - Sprawdzi się także do przechowywania innych artykułów spożywczych. W pojemniku nie należy przechowywać substancji sypkich, jak kawa mielona, czy mąka - mogą one spowodować niepoprawne działanie uszczelki. - Wymiary: średnica 11 cm, wysokość 8,3 cm. - Pojmnik należy myć ręcznie - nie jest przystosowany do mycia w zmywarce.
Fellow Atmos - Pojemnik próżniowy 0,4l - Stal Biały Mat

Producent: Fellow

Fellow Atmos to próżniowy pojemnik do przechowywania kawy ziarnistej. Pojemnik jest wytrzymały i szczelny, a przechowywana w nim kawa dłużej zachowuje swoje walory smakowe. Dodatkową zaletą jest brak dodatkowych pompek - powietrze jest wypuszczane poprzez obracanie pokrywki. Cechy: - Pojemność: 400 ml (około 170 gramów kawy ziarnistej). - Wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Ta wersja oferuje dużą wytrzymałość i ochronę zawartości przed promieniami UV. - Pozwala wydłużyć czas przydatności kawy do spożycia i jej świeżości nawet o 50%.  - Zintegrowana pompka - Próżnia jest wytwarzana poprzez przekręcanie pokrywki, dzięki czemu nie ma konieczności używania dodatkowych akcesoriów.  - Wskaźnik zamknięcia próżniowego - Zielony pierścień na wskaźniku informuje o poprawnym zamknięciu pojemnika. - Przycisk zwalniający - Wystarczy nacisnąć przycisk aby wyrównać ciśnienie i otworzyć pojemnik. - Silikonowa uszczelka - zatrzymuje powietrze, wilgoć i niechciane zapachy. - Sprawdzi się także do przechowywania innych artykułów spożywczych. W pojemniku nie należy przechowywać substancji sypkich, jak kawa mielona, czy mąka - mogą one spowodować niepoprawne działanie uszczelki. - Wymiary: średnica 11 cm, wysokość 8,3 cm. - Pojmnik należy myć ręcznie - nie jest przystosowany do mycia w zmywarce.
Promocja
Fellow - Stagg Wooden Kit - Drewniane uchwyty do czajnika - Orzech Włoski (outlet)

Producent: Fellow

Drewniana rączka i uchwyt pokrywy do czajników Fellow. Dodaj swojemu czajnikowi jeszcze więcej stylu! Elementy są wykonane z drewna orzecha włoskiego. Zestaw zawiera rączkę, uchwyt pokrywy oraz śrubę mocującą. Zestaw jest odpowiedni do czajników Stagg Pour-Over Kettle, Raven Tea Kettle, Stagg EKG/EKG+, Corvo EKG oraz Stagg Mini. Czajników nieelektrycznych z drewnianymi uchwytami należy używać wyłącznie na kuchenkach indukcyjnych lub elektrycznych - drewniane elementy mogą ulec uszkodzeniu na kuchenkach gazowych. Producent zaleca nie łączyć uchwytów z orzecha włoskiego z czajnikami w kolorze białym. Olejki z drewna w tym przypadku mogą zabarwiać powierzchnię czajnika. *Czajnik i dodatkowe akcesora widoczne na zdjęciach nie są elementami zestawu.
179,90 zł
Promocja
Fellow Stagg Pour-Over Dripper XF

Producent: Fellow

Fellow Stagg XF to stalowy dripper, za pomocą którego w prosty sposób zaparzysz kawę w domowych warunkach.  Naczynie pozwala na jednorazowe zaparzenie około 600ml kawy. Jego pionowe ścanki i sitko z wieloma dziurkami sprawiają, że przepływ kawy jest dość szybki. Dodatkowa podstawka z miarką ułatwia odmierzenie odpowiedniej ilości ziaren nawet bez wagi; może też pełnić rolę ociekacza. Naczynie jest wykonane ze stali nierdzewnej, która dobrze utrzymuje temperaturę podczas parzenia. Sitko jest otoczone silikonową uszczelką. Zestaw zawiera 10 papierowych filtrów. Opakowania 45 sztuk odpowiednich filtrów znajdziesz tutaj: Filtry Stagg. Jak parzyć kawę w dripperze? Pierwszym krokiem jest postawienie drippera na naczyniu, z którego będziemy serwować napar. Następnie umieszczamy w dripperze papierowy filtr i przelewamy go gorącą wodą. Pozbywamy się wody i wsypujemy do filtra zmieloną kawę. Zalewamy kawę niewielką ilością gorącej wody, czekamy 30 sekund i zalewamy całą objętość filtra. Po około 3-4 minutach napar jest gotowy. Metoda pozwala na eksperymentowanie - sam możesz decydować o proporcjach kawy i wody, temperaturze, czy sposobie zalewania. Więcej o parzeniu kawy w dripie przeczytasz na naszym blogu: Drip  
Najniższa cena: 179,90 zł
359,90 zł
Fellow - Carter Carry Lid - Piaskowa pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka Carry do kubków Fellow Carter MOVE. Zakrętka Carry Lid charakteryzuje się solidnym uchwytem ułatwiającym noszenie kubka, a także szczelnie zamyka kubek. Do zakrętki dołączona jest specjalna nakładka Splash Guard zapobiegającą rozlewaniu. Zakrętka jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.
Promocja
Fellow Prismo

Producent: Fellow

Fellow Prismo to specjalnie zaprojektowana nakładka do klasycznego modelu AeroPress*, której zadaniem jest zamienić popularną strzykawkę w ekspres ciśnieniowy! Teraz wyciśniesz ze swojego Aeropressu nie tylko kawę przelewową, lecz także gęste espresso - w domu i w podróży. Espresso! Mimo, iż napary wyciśnięte przy użyciu Prismo nie zastąpią lepkiego, podwójnego espresso zaparzonego w profesjonalnej maszynie kolbowej, efekty są bardzo zadowalające - stosunek ceny, prostoty użycia i osiąganych efektów jest bezkonkurencyjny! Kawa przyrządzona z pomocą Prismo charakteryzuje się wysokim body (jest gęsta) oraz znaczną intensywnością - jest bardziej skondensowana niż typowy napar z Aeropressu. Przypomina w smaku kawę z kawiarki bądź domowego ekspresu ciśnieniowego. Rozcieńczona niewielką ilością wody może także zmienić się naprawdę niezłe americano! Konstrukcja Urządzenie składa się z gwintu oraz metalowego sitka z otworami o średnicy 70 mikronów. Przy wylocie zamontowany jest specjalny zawór, który zapobiega przeciekaniu naparu. Jak parzyć? 1. Nagrzej Aeropress z zamontowaną końcówką gorącą wodą. 2. Zmiel 20 gramów kawy tak, jak pod espresso (drobno). 3. Wylej wodę z Aeropressu, wsyp do niego kawę i wlej 50 - 60 mililitrów wody o temperaturze 96 stopni Celsjusza. 4. Mieszaj intensywnie przez 10 sekund. 5. Po minucie załóż tłok i przeciskaj prosto do filiżanki! *Fellow Prismo nie jest kompatybilny z modelem AeroPress Go.
Najniższa cena: 113,90 zł
149,90 zł
Fellow - Carter Move Lid - Piaskowa pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter MOVE. Standardowa pokrywka, która szczelnie zamyka kubek. Jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.
Darmowa dostawa
Fellow - Tally Pro Precision Scale - Waga

Producent: Fellow

Fellow Tally Pro Precision Scale to elektroniczna waga stworzona z myślą o parzeniu kawy metodami przelewowymi. Tally jest precyzyjna, zapewnia szybki odczyt, mierzy czas, jest wyposażona w czytelny wyświetlacz oraz w unikalną funkcję Brew Assist™ pomagającą wyliczyć proporcję kawy i wody. Zalety wagi Fellow Tally Pro Precision Scale: Brew Assist™  ⇒ Tryb Brew Assist™ to elektroniczny asystent parzenia. Ustaw preferowane proporcje kawy do wody, nasyp tyle kawy, ile będziesz chciał zaparzyć, a waga Tally wskaże Ci ilość potrzebnej do nalania wody. Waga zasygnalizuje również moment nalania wyznaczonej ilości wody podczas parzenia. To świetna funkcja jeśli jesteś początkujący, często zmieniasz proporcje lub parzysz różne ilości kawy. Wybór trybu pracy  ⇒ Poza trybem Brew Assist™, Fellow Tally pozwala na wybór trybu jednoczesnego wyświetlania wagi w gramach oraz czasu parzenia oraz trybu tradycyjnej wagi, w którym wyświetlana jest tylko wartość masy (w tym trybie waga może być wyświetlana w gramach, uncjach, funtach i mililitrach).  Precyzyjny i szybki odczyt ⇒ Fellow Tally wyświetla wagę z dokładnością do dziesiętnej części grama. Jest bardzo responsywna, co sprawia, że łatwiej jest osiągnąć precyzję podczas zalewania kawy. Limit wskazywanej wagi to 2500g. Czytelny wyświetlacz i długi czas pracy  ⇒ Wyświetlacz OLED jest jasny i czytelny - pozwala na pracę w każdych warunkach oświetleniowych. Pojemna bateria pozwala na 13 godzin ciągłej pracy i jest ładowana przez port USB-C.  Doskonałe wzornictwo  ⇒ Fellow Tally jest solidna, wykonana z wysokiej jakości materiałów - metalu i szkła z elementami z tworzywa sztucznego. Całość prezentuje się doskonale w każdym wnętrzu. Tacka pomiarowa może być zdjęta, to ułatwia czyszczenie.   Pokrętło, przyciski i czytelny wyświetlacz zapewniają intuicyjną obsługę: Waga doskonale komponuje się z pozostałymi akcesoriami Fellow:   Waga zapewnia dokładność pomiaru do 0.1 grama:    
Darmowa dostawa Nowość
Fellow Stagg Pour-Over Dripper X

Producent: Fellow

Zaparzacz pozwala na wygodne przygotowanie pojedynczej porcji kawy. Jego pionowe ścanki i sitko z wieloma dziurkami sprawiają, że przepływ kawy jest dość szybki. Naczynie jest wykonane ze stali nierdzewnej, która dobrze utrzymuje temperaturę podczas parzenia. Sitko jest otoczone silikonową uszczelką. Dodatkowa podstawka ułatwia odmierzenie odpowiedniej ilości ziaren; może też pełnić rolę ociekacza. Zestaw zawiera 10 papierowych filtrów. Większe opakowania filtrów są sprzedawane oddzienie: Filtry Stagg X. Jak parzyć kawę w dripperze? Pierwszym krokiem jest postawienie drippera na naczyniu, z którego będziemy serwować napar. Następnie umieszczamy w dripperze papierowy filtr i przelewamy go gorącą wodą. Pozbywamy się wody i wsypujemy do filtra zmieloną kawę. Zalewamy kawę niewielką ilością gorącej wody, czekamy 30 sekund i zalewamy całą objętość filtra. Po około 3-4 minutach napar jest gotowy. Metoda pozwala na eksperymentowanie - sam możesz decydować o proporcjach kawy i wody, temperaturze, czy sposobie zalewania. Więcej o parzeniu kawy w dripie przeczytasz na naszym blogu: Drip  
Fellow - Carter Move Lid - Szałwiowa pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter MOVE. Standardowa pokrywka, która szczelnie zamyka kubek. Jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.
Darmowa dostawa
Fellow Stagg Double Wall Carafe 600ml

Producent: Fellow

Fellow Stagg Carafe to szklany dzbanek o podwójnych ściankach i pojemności 600ml. Idealnie dopasowany do drippera Fellow Stagg XF i wszystkich rodzajów dripperów Hario V60. Podwójne ścianki oraz silikonowa zatyczka zapewniają dłuższe utrzymywanie temperatury gorących i zimnych napojów. Zewnętrzna ścianka nie nagrzewa się nawet od wrzątku, dzięki czemu możesz go bezpiecznie trzymać w dłoni. Oznaczenia na ściance: 1 kropka - 300ml; 2 kropki - 600ml. Serwery są produkowane ręcznie, co sprzyja utrzymaniu wysokiego standardu jakości.
Fellow - Carter Move Lid - Sienna pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter MOVE. Standardowa pokrywka, która szczelnie zamyka kubek. Jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.
Fellow - Carter Carry Lid - Sienna pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka Carry do kubków Fellow Carter MOVE. Zakrętka Carry Lid charakteryzuje się solidnym uchwytem ułatwiającym noszenie kubka, a także szczelnie zamyka kubek. Do zakrętki dołączona jest specjalna nakładka Splash Guard zapobiegającą rozlewaniu. Zakrętka jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.
Fellow - Carter Carry Lid - Szałwiowa pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka Carry do kubków Fellow Carter MOVE. Zakrętka Carry Lid charakteryzuje się solidnym uchwytem ułatwiającym noszenie kubka, a także szczelnie zamyka kubek. Do zakrętki dołączona jest specjalna nakładka Splash Guard zapobiegającą rozlewaniu. Zakrętka jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.
Promocja
Fellow - Carter Cold Lid + Straw - Granatowa pokrywka ze słomką do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter MOVE w rozmiarze 473ml. Pokrywka typu Cold Lid + Straw jest wyposażona w słomkę. Słomka jest wykonana z wytrzymałego Tritanu i dzięki blokadzie nie wypada z kubka. Pokrywka ze słomką chroni przed ochlapaniem się napojem, natomiast nie czyni kubka szczelnym. Jest odpowiednia do kubków Carter Move w rozmiarze 473ml; nie jest kompatybilna z pozostałymi kubkami Fellow.
Najniższa cena: 56,90 zł
59,90 zł
Fellow Mighty Small Glass Carafe - Serwer Szkło Przezroczyste

Producent: Fellow

Szklany dzbanek Fellow o pojemności 500 ml. Stworzony do alternatywnych metod parzenia kawy, jednak sprawdzi się także w połączeniu z zaparzaczami herbaty lub do serwowania wody.  Serwer jest kompatybilny z dripperami Fellow, Hario i Kalita oraz z AeroPressem. Precyzyjna wylewka, dzięki której nie rozlejesz ani kropli kawy.      Solidny i wygodny uchwyt, który się nie nagrzewa od zawartości dzbanka. Wykonany z wytrzymałego przezroczystego borokrzemowego szkła o grubości 5 mm. Punkt na ściance wyznacza 300 ml.
Darmowa dostawa
Fellow Stagg XF Pour-Over Set

Producent: Fellow

Fellow Stagg XF Set to zestaw do parzenia kawy metodą przelewową. W jego skład wchodzi stalowy dripper, szklana karafka oraz papierowe filtry. Prosty w użyciu, wykonany z wysokiej jakości materiałów i pozwalający zaparzyć pyszną kawę. Dripper Stagg XF Zaparzacz pozwala na jednorazowe przygotowanie około 600ml kawy. Jego pionowe ścanki i sitko z wieloma dziurkami sprawiają, że przepływ kawy jest dość szybki. Dodatkowa podstawka z miarką ułatwia odmierzenie odpowiedniej ilości ziaren nawet bez wagi; może też pełnić rolę ociekacza. Naczynie jest wykonane ze stali nierdzewnej, która dobrze utrzymuje temperaturę podczas parzenia. Sitko jest otoczone silikonową uszczelką. Dołączony jest także ociekacz i element ułatwiający wsypywanie zmielonej kawy. Stagg Carafe Szklany dzbanek o pojemności 600ml, idealnie dopasowany do drippera Fellow Stagg XF. Podwójne ścianki oraz silikonowa zatyczka zapewniają dłuższe utrzymywanie temperatury gorących i zimnych napojów. Zewnętrzna ścianka nie nagrzewa się nawet od wrzątku, dzięki czemu możesz go bezpiecznie trzymać w dłoni. Oznaczenia na ściance: 1 kropka - 300ml; 2 kropki - 600ml. Serwery są produkowane ręcznie, co sprzyja utrzymaniu wysokiego standardu jakości. Papierowe filtry Zestaw zawiera 30 papierowych filtrów. Opakowania 45 sztuk odpowiednich filtrów znajdziesz tutaj: Filtry Stagg. Jak parzyć kawę w dripperze? Pierwszym krokiem jest postawienie drippera na naczyniu, z którego będziemy serwować napar. Następnie umieszczamy w dripperze papierowy filtr i przelewamy go gorącą wodą. Pozbywamy się wody i wsypujemy do filtra zmieloną kawę. Zalewamy kawę niewielką ilością gorącej wody, czekamy 30 sekund i zalewamy całą objętość filtra. Po około 3-4 minutach napar jest gotowy. Metoda pozwala na eksperymentowanie - sam możesz decydować o proporcjach kawy i wody, temperaturze, czy sposobie zalewania. Więcej o parzeniu kawy w dripie przeczytasz na naszym blogu: Drip  
Darmowa dostawa
Fellow Stagg X Pour-Over Set

Producent: Fellow

Fellow Stagg X Set to zestaw do parzenia kawy metodą przelewową. W jego skład wchodzi stalowy dripper, szklanka o podwójnych ściankach oraz papierowe filtry. Prosty w użyciu, wykonany z wysokiej jakości materiałów, pozwalający zaparzyć pyszną kawę, idealny dla jednej osoby. Dripper Stagg X Zaparzacz pozwala na wygodne przygotowanie około pojedynczej porcji kawy. Jego pionowe ścanki i sitko z wieloma dziurkami sprawiają, że przepływ kawy jest dość szybki. Naczynie jest wykonane ze stali nierdzewnej, która dobrze utrzymuje temperaturę podczas parzenia. Sitko jest otoczone silikonową uszczelką. Dodatkowa podstawka ułatwia odmierzenie odpowiedniej ilości ziaren; może też pełnić rolę ociekacza. Stagg Tasting Glass Podwójne ścianki szklanki zapewniają dłuższe utrzymywanie temperatury gorących i zimnych napojów. Nawet jeśli wlejemy do szklanki wrzątek, możemy trzymać naczynie w dłoni, ponieważ zewnętrzna ścianka się nie nagrzewa. Dodatkowo, górna krawędź zakrzywiona pod odpowiednim kątem zwiększa wygodę picia. Szklanka jest produkowana ręcznie, co sprzyja utrzymaniu wysokiego standardu jakości. Papierowe filtry Zestaw zawiera 20 papierowych filtrów.  Jak parzyć kawę w dripperze? Pierwszym krokiem jest postawienie drippera na naczyniu, z którego będziemy serwować napar. Następnie umieszczamy w dripperze papierowy filtr i przelewamy go gorącą wodą. Pozbywamy się wody i wsypujemy do filtra zmieloną kawę. Zalewamy kawę niewielką ilością gorącej wody, czekamy 30 sekund i zalewamy całą objętość filtra. Po około 3-4 minutach napar jest gotowy. Metoda pozwala na eksperymentowanie - sam możesz decydować o proporcjach kawy i wody, temperaturze, czy sposobie zalewania. Więcej o parzeniu kawy w dripie przeczytasz na naszym blogu: Drip  
Fellow - Carter Carry Lid - Czarna matowa pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter MOVE. Zakrętka Carry Lid charakteryzuje się solidnym uchwytem ułatwiającym noszenie kubka, a także szczelnie zamyka kubek. Do zakrętki dołączona jest specjalna nakładka Splash Guard zapobiegającą rozlewaniu. Zakrętka jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.
Fellow - Carter Carry Lid - Miętowa pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka Carry do kubków Fellow Carter MOVE. Zakrętka Carry Lid charakteryzuje się solidnym uchwytem ułatwiającym noszenie kubka, a także szczelnie zamyka kubek. Do zakrętki dołączona jest specjalna nakładka Splash Guard zapobiegającą rozlewaniu. Zakrętka jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.
Promocja
EcoVessel - Butelka termiczna Boulder - Niebieska 700 ml (outlet)

Producent: Fellow

EcoVessel BOULDER to butelka termiczna o pojemności 700ml. Jest ona wytrzymała, szczelna, długo utrzymuje temperaturę. Cechami odróżniającymi ją od innych tego typu produktów jest to, że posiada potrójną izolację oraz sitko, które zatrzymuje herbaciane fusy lub owoce wewnątrz butelki w przypadku przygotowywania tego typu napojów. Wybierając EcoVessel masz realny wpływ na ochronę środowiska - odstaw plastikowe butelki i sięgnij po ekologiczną opcję! Butelka sprawdzi się do codziennego picia wody i wszelkich napojów, zarówno gorących, jak i zimnych - od soków, przez kawę i herbatę, po gęste smoothie. To świetne naczynie dla każdego dbającego o zdrowie i o środowisko. Cechy: - Duża pojemność 700ml. - Potrójna izolacja TriMax® Triple Insulation - zewnętrzna i wewnętrzna ścianka wykonana ze stali nierdzewnej, dodatkowa ścianka wewnętrzna z miedzi, oraz oddzielająca je próżnia. - Utrzymywanie wysokiej temperatury do 8 godzin i niskiej do 36 godzin. - Izolacja zapobiega skraplaniu na powierzchni zewnętrznej. - Wyjmowane sitko przy wylewce - zaparz herbatę lub dodaj owoce do swojej wody, a sitko zatrzyma susz i cząstki owoców wewnątrz butelki. - Otwierana na dwa sposoby, Jeden umożliwia łatwe napełnianie i czyszczenie butelki, drugi dotyczy wygodnego ustnika. - Szczelne zamknięcie zapobiega kapaniu - butelkę możesz przewozić w samochodzie i wrzucić do torby bez obaw o rozlanie. - Szczelna zakrętka jest przymocowana do butelki - nigdzie jej nie zgubisz. - Wytrzymała i bezpieczna - wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej (korpus i zakrętka) i tworzyw sztucznych bezpiecznych w kontakcie z żywnością, bez BPA (uchwyt oraz ustnik). - Należy myć ręcznie, nie nadaje się do mycia w zmywarce i użycia w kuchence mikrofalowej. - 28,6 cm wysokości, 7,6 cm średnicy. - Nadaje się do recyklingu.  
Najniższa cena: 149,00 zł
149,00 zł
Fellow - Carter Carry Lid - Biała matowa pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter MOVE. Zakrętka Carry Lid charakteryzuje się solidnym uchwytem ułatwiającym noszenie kubka, a także szczelnie zamyka kubek. Do zakrętki dołączona jest specjalna nakładka Splash Guard zapobiegającą rozlewaniu. Zakrętka jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.
Fellow - Carter Carry Lid - Szara matowa pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter MOVE. Zakrętka Carry Lid charakteryzuje się solidnym uchwytem ułatwiającym noszenie kubka, a także szczelnie zamyka kubek. Do zakrętki dołączona jest specjalna nakładka Splash Guard zapobiegającą rozlewaniu. Zakrętka jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.
Darmowa dostawa
Fellow Clara - French Press - Czarny Mat + Orzech

Producent: Fellow

Fellow Clara to wyjątkowo przemyślany french press o pojemności 700 ml do parzenia kawy. Przy jego projektowaniu wyeliminowano wiele niedogodności spotykanych w tego typu urządzeniach. Clara ma drobne sitko, posiada podwójne ścianki, wygodną wylewkę, oznaczenia pomagające ustalić proporcje, jest łatwy w czyszczeniu, a przy tym zadowoli każdego miłośnika dobrego wzornictwa. Dlaczego french press Fellow Clara to produkt dla Ciebie? Łatwy w użyciu ⇒ Nie masz wagi? Nie ma problemu. Linie wyznaczają poziom wsypania kawy i poziom wody. To proste! Klarowny napar ⇒ Wyjątkowo drobny filtr ze stali nierdzewnej nie pozwala na przedostawanie się drobinek kawy do naparu. Podwójne ścianki ⇒ Próżniowe ścianki ze stali nierdzewnej długo utrzymują temperaturę naparu. Przemyślane detale ⇒ Przykrywka nie musi być skierowana konkretną stroną do wylewki, a duży uchwyt tłoka zapewnia wygodę. Mieszadło w zestawie ⇒ Drewniane mieszadło pozwala na dokładne nawilżenie zmielonej kawy, co przekłada się na równe parzenie.  Łatwe czyszczenie ⇒ Wnętrze french pressa jest pokryte nieprzywieralną powłoką PTFE, która ułatwia czyszczenie. Eleganckie, nowoczesne wzornictwo ⇒ sprawia, że chcesz oglądać go w swojej kuchni. Szczegóły:  Pojemność: 700 ml.  Wymiary: 170 mm (Szerokość)  x 115 mm (Średnica) x 200 mm (Wysokość). Waga: 785 g (model z uchwytem z orzecha włoskiego). Materiały: Korpus i filtr ze stali nierdzewnej, pokrywa i rączka z orzecha włoskiego, wnętrze pokryte nieprzywieralną powłoką PTFE (bez PFOA). Konserwacja: Należy myć ręcznie. Jedynie filtr nadaje się do mycia w zmywarce.      
Promocja
EcoVessel - Butelka termiczna dla dzieci Frost - Purple Butterfly 400 ml (outlet)

Producent: Fellow

EcoVessel Frost to butelka termiczna o pojemności 400ml, przeznaczona do zimnych napojów. Jest ona wytrzymała, szczelna, długo utrzymuje niską temperaturę. Przeznaczona dla dzieci, zachęca je do codziennego nawadniania a oryginalne wzornictwo pobudza ich wyobraźnię. Wybierając EcoVessel masz realny wpływ na ochronę środowiska - odstaw plastikowe butelki i sięgnij po ekologiczną opcję! Butelka sprawdzi się do codziennego picia wody i wszelkich zimnych napojów. To świetne naczynie dla każdego dbającego o zdrowie i o środowisko. Cechy: - Pojemność 400ml. - Potrójna izolacja TriMax® Triple Insulation - zewnętrzna i wewnętrzna ścianka wykonana ze stali nierdzewnej, dodatkowa ścianka wewnętrzna z miedzi, oraz oddzielająca je próżnia. - Utrzymywanie niskiej temperatury do 36 godzin. - Wyposażona w wygodną słomkę do picia. - Posiada silikonowe zabezpieczenie. - Należy myć ręcznie, nie nadaje się do mycia w zmywarce i użycia w kuchence mikrofalowej. - Pasuje do większości plecaków oraz lunchboksów. - Podlega recyklingowi. - Pozbawiona BPA. - Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. - Nie należy napełniać butelki gorącymi napojami.
Najniższa cena: 69,00 zł
69,00 zł
Promocja
EcoVessel - Butelka termiczna Perk - Czarna 473 ml (outlet)

Producent: Fellow

EcoVessel PERK to butelka termiczna o pojemności 473ml. Jest ona wytrzymała, szczelna, długo utrzymuje temperaturę. Cechami odróżniającymi ją od innych tego typu produktów jest to, że posiada potrójną izolację oraz sitko, które zatrzymuje herbaciane fusy lub owoce wewnątrz butelki w przypadku przygotowywania tego typu napojów. Wybierając EcoVessel masz realny wpływ na ochronę środowiska - odstaw plastikowe butelki i sięgnij po ekologiczną opcję! Butelka sprawdzi się do codziennego picia wody i wszelkich napojów, zarówno gorących, jak i zimnych - od soków, przez kawę i herbatę, po gęste smoothie. To świetne naczynie dla każdego dbającego o zdrowie i o środowisko. Cechy: - Duża pojemność 473ml. - Potrójna izolacja. TriMax® Triple Insulation - zewnętrzna i wewnętrzna ścianka wykonana ze stali nierdzewnej, dodatkowa ścianka wewnętrzna z miedzi, oraz oddzielająca je próżnia. - Utrzymywanie wysokiej temperatury do 8 godzin i niskiej do 36 godzin. - Szczelne zamknięcie w postaci zatrzasku i przycisku. - Wyjmowane sitko przy wylewce - zaparz herbatę lub dodaj owoce do swojej wody, a sitko zatrzyma susz i cząstki owoców wewnątrz butelki. Wytrzymała i bezpieczna - wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej (korpus) i tworzyw sztucznych bezpiecznych w kontakcie z żywnością, bez BPA (zakrętka/ustnik). - Należy myć ręcznie, nie nadaje się do mycia w zmywarce i użycia w kuchence mikrofalowej. - Matowy lakier proszkowy z polerowanym srebrnym wykończeniem. - 20 cm wysokości, 7,6 cm średnicy. - Podlega recyklingowi.  
Najniższa cena: 129,00 zł
129,00 zł
Fellow Eddy Pitcher - Dzbanek do mleka srebrny 350 ml

Producent: Fellow

Dzbanek Fellow Eddy do spieniania mleka. Niezbędne narzędzie pracy każdego baristy zajmującego się Latte Artem. Wśród zalet dzbanka można wyróżnić precyzyjnie wyprofilowaną wylewkę i kształt korpusu oraz wygodny uchwyt. Cechy:   - Pojemność całkowita 350 ml. - Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu 304 18/8. - Oznaczenia na wewnętrznej ściance ułatwiają pracę. Skala wskazuje 6, 8, 10 uncji (odpowiednio 180, 240, 300 ml) - Precyzyjna wylewka pozwala na wykonywanie szczegółowych wzorów. - Wypustka z wylewką sięga prawie do dna dzbanka, dzięki czemu masz większą kontrolę nad wylewaniem mleka. - Odpowiednio wyprofilowana rączka pozwala na wygodne trzymanie dzbanka pod różnymi kątami. Rączka ma unikalny kształt - jej dolna część nie łączy się z korpusem dzbanka. - Korpus dzbanka rozszerza się ku dołowi, co sprawia, że mleko cyrkuluje bardziej równomiernie podczas spieniania.
Promocja
Bodum - Pavina Szklanki z podwójnymi ściankami 350 ml - 6 sztuk (outlet)

Producent: Fellow

Pavina to wysokiej jakości szklanki od Bodum. Podwójne ścianki pozwalają na lepsze utrzymywanie temperatury, zapewniają bezpieczny chwyt dzięki nienagrzewaniu się zewnętrznej ścianki oraz nadają oryginalnego wyglądu. Zestaw zawiera sześć szklanek o pojemności 350 ml. Doskonale sprawdzą się do kawy, herbaty i innych napojów. Szklanki Pavina są produkowane z wytrzymałego borokrzemowego szkła. Każda z nich jest tworzona indywidualnie techniką dmuchania. Silikonowy zaworek na spodzie szklanki zabezpiecza naczynie przed zmianami ciśnienia. Dzięki podwójnej ściance szklanki doskonale sprawdzają się do serwowania zarówno gorących, jak i zimnych napojów. Powietrze pomiędzy ściankami stanowi warstwę izolacji, która chroni napój przed szybką utratą lub wzrostem temperatury. Szklanki Pavin mogą być myte w zmywarce i używane w kuchence mikrofalowej.
349,00 zł

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

Fellow - Carter Carry Lid - Granatowa pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter MOVE. Zakrętka Carry Lid charakteryzuje się solidnym uchwytem ułatwiającym noszenie kubka, a także szczelnie zamyka kubek. Do zakrętki dołączona jest specjalna nakładka Splash Guard zapobiegającą rozlewaniu. Zakrętka jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Move; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Everywhere / Wide Mug.

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

Fellow - Carter Cold Lid + Straw - Szara pokrywka ze słomką do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter MOVE w rozmiarze 473ml. Pokrywka typu Cold Lid + Straw jest wyposażona w słomkę. Słomka jest wykonana z wytrzymałego Tritanu i dzięki blokadzie nie wypada z kubka. Pokrywka ze słomką chroni przed ochlapaniem się napojem, natomiast nie czyni kubka szczelnym. Jest odpowiednia do kubków Carter Move w rozmiarze 473ml; nie jest kompatybilna z pozostałymi kubkami Fellow.

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

Fellow - Carter Everywhere / Wide Lid - Biała pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter Everywhere / Wide. Standardowa pokrywka, która szczelnie zamyka kubek. Jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Everywhere / Wide; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Move Mug.

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!

Fellow - Carter Everywhere / Wide Lid - Czarna pokrywka do kubka

Producent: Fellow

Zakrętka do kubków Fellow Carter Everywhere / Wide. Standardowa pokrywka, która szczelnie zamyka kubek. Jest odpowiednia do wszystkich kubków Carter Everywhere / Wide; nie jest kompatybilna z kubkami Carter Move Mug.

Zostaw nam swojego maila, damy Ci znać jak tylko wybrany produkt pojawi się w ofercie!