Fentimans Ginger Beer - Napój 200 ml
w tym VAT
Powiadomienie o dostępności
Zapisz się do newslettera Coffeedesk, a my poinformujemy Cię, gdy tylko szukany przez Ciebie produkt wróci na nasze półki.
Fentimans Traditional Ginger Beer - tradycyjne imbirowe piwo bezalkoholowe, którego receptura istnieje od ponad 100 lat. Pełne smaku piwo bezalkoholowe z najwyższej jakości chińskiego imbiru. Przyjemne doznania smakowe i zapachowe zapewnione! Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, ekstrakt z fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, koncentrat soku gruszkowego, drożdże), cukier, koncentrat soku gruszkowego, naturalne aromaty: imbirowy, cytrynowy, kapsaicyna, regulator kwasowości: winiany potasu, kwas: kwas cytrynowy, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, napary ziołowe: zprzetacznika, jałowca, krwawnika. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 92/22 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,6 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 200 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 200 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396002462 |
| Indeks: | 0301000019 |
| Data przydatności: | 28.03.2026 |
Fentimans Traditional Ginger Beer - tradycyjne imbirowe piwo bezalkoholowe, którego receptura istnieje od ponad 100 lat. Pełne smaku piwo bezalkoholowe z najwyższej jakości chińskiego imbiru. Przyjemne doznania smakowe i zapachowe zapewnione! Zakręcany korek sprawia, że napój jest idealną propozycją w każdym miejscu. Świetny w domu, do zabrania ze sobą, do kawiarni lub restauracji. Różnorodność smaków skutecznie zapobiega nudzie i urozmaica każdy posiłek.
Składniki: woda gazowana, ekstrakt z fermentowanego korzenia imbiru (woda, syrop glukozowy, korzeń imbiru, koncentrat soku gruszkowego, drożdże), cukier, koncentrat soku gruszkowego, naturalne aromaty: imbirowy, cytrynowy, kapsaicyna, regulator kwasowości: winiany potasu, kwas: kwas cytrynowy, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii, napary ziołowe: zprzetacznika, jałowca, krwawnika. Zawiera cukry i substancję słodzącą.
Wartość odżywcza na 100 g
| Wartość energetyczna | 92/22 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,6 g |
| w tym cukry | 4,4 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Ilość netto: 200 ml
Wyprodukowano w Anglii.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu trzech dni.
| Producent: | FENTIMANS |
|---|---|
| Kraj pochodzenia: | Wielka Brytania |
| Opakowanie: | 200 ml |
| Typ produktu: | Inne |
| EAN: | 5029396002462 |
| Indeks: | 0301000019 |
| Data przydatności: | 28.03.2026 |